• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MAEQ: Pac je to umely boost, zkratka takoveto videoherni veci imho do realnych zavodu nepatri, uz drs je na hrane.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    LANMANCZ: Souhlasím, to projíždění vyhrazenou částí bych dal taky pryč. Ale ten booster dvakrát za závod - proč ne
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MAEQ: Tohle se mi presne na E nelibi, pripomina mi to nejake Mario Karts kdy na trati sbiraji power upy ne realne zavody.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    M_IKE: ve Formuli E je přesně tohle - dvakrát za závod má jezdec po dobu 5 minut navýšený výkon. Dost se mi to líbí, protože se s tím dá docela slušně taktizovat. Akorát pro jeho aktivaci musí projet vyznačeným kusem dráhy, který je někde na vnější straně vlásenky nebo tak něco a který způsobí, že takového jezdce předjedou čtyři další - to mi přijde hloupé a nechal bych to klidně na tlačítko na volantu.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Mne se docela zamlouva to co rikal Kral - DRS dat dohajzlu a dat pilotum omezeny mnozstvi zvysenyho vykonu (ekvivalent KERS) kterej muzou vyuzit kdekoliv. Ty DRS v Australii jsou fakt prestreleny
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Chtělo by to zapršet, co? :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    STRACENA: Nechybi, budou jen 2 detekcni body (LOL)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    TOM_HOST: to je vic jak pulka okruhu pod drs ne? Hustý ;)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    COWBOY: Vidím jen 2 detekční body, tak třeba ne. Nebo na mapce chybi
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: To zas bude brždění na konci 1. a 3. zóny. :-)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Leclerc prave zjistil ze v australii jsou 4 drs zony


    (To je zas picovina)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Dokud mi stoupá výkonnost, chci mířit výše, říká Vladimír Netušil pro F1sport – F1sport.cz
    https://m.f1sport.auto.cz/clanek/dokud-mi-stoupa-vykonnost-chci-mirit-vyse-rika-vladimir-netusil-pro-f1sport
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: je to sice 6 let stary ale myslim ze budu mit vecer o zabavu postarano :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    INCREDIBLE 360 DEGREE VIDEO! GT-R Drives First EVER 360 VR lap of #LeMans #GTR #NISMO
    https://youtu.be/LD4XfM2TZ2k
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PEPAZZ: never :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    v Jeddah meli low downforce setup stejne jako RB a top speed měli kolik o 20km/h níž než RB? Sry ale to je velký špatný!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Kdy myslíte že MB uzná že jejich PU se na Ferrari ani RB nehrabe?
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    PEJR
    PEJR --- ---
    NANUQ: Na oval by v museli vyvinout v podstate jinou formuli, uz to skouseli, nedopadli to dobre pro pneumatiky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam