• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Tak zas mu nemuzes uprit znalosti … on fakt zavodi cely zivot a to vrcholove a vi o tom fakt hodne …

    A tankovani se zrusilo kvuli bezpecnosti
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    btw proc F1 zrusilo doplnovani paliva? docela me ten prvek chybi, zavedl bych mensi nadrze
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: me prave od doby co posloucham ten nemeckej podcast prijdou Kralovy komentare spis jako takovy Pocity a domenky Pepy Krale, ty nemci to maji daleko odbornejsi a v posledni dobe se mi to o dost lip posloucha
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Inside the Aussie GP, F1's biggest ever event
    https://www.youtube.com/watch?v=MlSZledJu6w
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Urcite to beru jako hlavni prvek … bez tohoto prvku by to bylo dost napicu :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DRSH: To čo bolo toto …

    Jako ja si jich vazim obou ale uz me to taky leze krkem :) kral ma prehled o tom zadna ale neni to moderator … stefo neni ani jedno ale zas je tak nakazlive zapaleny ze to cloveku neda :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: jo to sedí, nicméně min Pepa má aspoň dobrej insider pohled na dění kolem, ktery člověk jinde nepochytí viz třeba ta čast o porpoisingu u Ferrari vs MB
    KALTY
    KALTY --- ---
    PEPAZZ: no ne. Do toho nejdu
    DRSH
    DRSH --- ---
    PEPAZZ: mě už to nebaví...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    dobrej podcast (v nemcine) byva tohle

    Ist Verstappens WM-Traum hier geplatzt? | GP Australien 2022
    https://youtu.be/2AAC8HyL_t4
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: ja je sice posloucham po kazdym zavode, ale nekdy mi prijdou jako takovy Beavis & Butthead formule 1 :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    se mi pred Australii vylozene vyplatilo dat pryc Pereze a Russela a nahradit je Maxem a tusim Tsunodou :D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    PEPAZZ: stojí za poslech
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Grande Leclerc, grande Albon a Verstappen v problémoch | EisKing DEBRIEFING 3/23
    https://www.youtube.com/watch?v=eYoV1ilgHIs&t=2s
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: predjizdelo se i min sezony, ale jestli beres predjizdeni jako hlavni prvek povedeneho zavodu, tak potom jo.

    STRACENA: jsou, bila je prakticky rychlejsi jak zluta, min z pohledu treba 10 kol.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    VYWERN: Ty gumy jsou divný. Albon nebo i Lewis minule by to klidně dali bez zastávky v podstatě porad ve stejnym tempu, na druhou stranu na to Alonso trochu šlápne a musí si pro třetí sadu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: a co by tu dneska delala? :)) nadavala na motor RBPT?:)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Tyve dyt se predjizdelo asi 100x .. oproti jinym rocnikum kdy se fakt krouzilo jenom pac nemohli bliz nez 0,5s jinak cau ? Za me super
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Moody? :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    LANMANCZ: taky jsem si rikal, docela nuda. Mercedes v zavodnim tempu na tom neni zas tak blbe, RB je v prdeli diky poruchovosti, Alik mel smulu, Aston v rozkladu, Ferka - resp. jedno ferko super. Kdyby nebyly SC, tak se tam vlastne nic moc nedeje, jen by u Mercedesu a RB resili, komu odejdou driv gumy, coz nepovazuji za zavodeni.
    To poskakovani na rovinkach je bida. Proste zavody "polofunkcnich" monopostu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam