• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: nemyslim si, na youtube je spousta rozhovoru s Mayländerem tak bych hledal odpovedi tam
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: abych si to vyzehlil tak davam plusicek :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hele ale vážně. jakože mám aston rád, tak prostě asi ruku na srdce, to auto na to výkonově asi fakt nemá.

    beru ted stranou podmínky na trati
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: ale ty mě trestas za můj oblíbený sarkasmus :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: slapaci auticko nebylo od FIA predpokladam :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: heeeej. nedávejte mi mínusy, ja si to nevymyslel. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEJR: ta cela kauza je hrozne prehnana, porad je to v podstate 15 lety dite, mel by dostat pres prsty, jit na exkurzi nekam do Osvetimi,ale podle me nemuzes od 15 letyho kluka cekat ze si bude uvedomovat souvislosti, rozsah skod ktery tenkrat napachali nackove atd atd
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: at ty princeznicky drzej p*cu, Mayländer to nekde vysvetloval, rychlost safety caru souvisi i s bezpecnosti lidi na trati, ktery uklizej bordel co tam predtim udelala nektera ze slecinek...at Max priste sam vystoupi jestli mu neco nevyhovuje a jde si tu trat uklidit sam.....hrozne me nebavej ty namysleny modeliny, bych je vsechny posadil do aut ze 70.let, tohle neustaly breceni me nebavi
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak FIA vydala prohlášení o příliš pomalém safety caru. prý jet rychle není jeho úkolem.


    proc teda nejezdi jako safety car třeba šlapací autíčko? 😀
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    McLaren Unboxed | Home Turf | #AusGP
    https://www.youtube.com/watch?v=NoT418XrM3o
    PEJR
    PEJR --- ---
    ANDR3E: V cechach je podobny chovani u pubertaku naprosto normalni a kazdej tak nejak vi, ze je to recese, ale jedine rusaka napadne, ze je strasna prdel to udelat v takhle medialne exponovany situaci..
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: To byla speciální hraná operace
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: jakoze nechci brat dts jako nejakej důkaz, protože je tam spousta věcí umělé vytvorenejch, ale ten pláč na to, ze mu jako Rusovi dávají spatny auto a proto je tak spatnej - to fakt stříháný nebylo. :)))
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ANDR3E: :D Může být. Rusáci jsou v tomhle blázni. Všechno honosné, přeplácané a hlavně drahé.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Jakoze si myslel ze tam je kvuli vysledkum jo? :DD
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: Mazepin taky nechapal ze byl v F1 jen kvuli penezum fotrika kdyz ho vyhodili... :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    to mu jako nikdy nikdo nevysvetlil proc jako rus nejezdi za rusko? :)) ale no tak ... hec nehec tohle je trestny cin i bez valky .. ale ted??
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEJR: spis diky tomu ze je mu 15...
    PEJR
    PEJR --- ---
    Ja myslim ze je uplne evidentni ze se s kamosema hecovali ze to neudela. Z toho jak to gesto proved mi prisli, ze to vubec nechce udelat. Diky tomu ze je rus, tak si absolutne nedokazal predstavit jakykoli nasledky.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: on klidne muze byt uplnej mamlas, podle me krome jezdeni v motokare nic moc nezazil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam