• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Myslím, že by tu mělo zaznít, ze Botaska jezdí na ty alfe velice dobře. 5. misto
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Velké ceně Emilie-Romagny F1 vládl Red Bull. Vyhrál Verstappen před Pérezem - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/formule/velka-cena-emilie-romagny-verstappen-leclerc-ferrari-red-bull.A220424_110422_formule_mah


    Doufám, že na tenhle víkend rychle zapomenu,“ řekl Hamilton. „Boj o titul se mě netýká, to je bez debat. Pořád ale budu tvrdě pracovat a zkusím to nějak zachránit,“ prohlásil.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VYWERN: to je divný. schválně jsem to kontroloval a na apce jsem mel sk stopu. 🤔
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    VYWERN: Mě vždycky sere, jak řekne Richter něco rádoby vtipnýho a začne se chechtat, aniž by to bylo jakkoliv vtipný.

    Dneska jsem to po chvíli radši přepnul na slovenskou stopu.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: aby se mu nezhroutil, je to komedie :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jak se wolf omlouval lujzovi na konci :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: ja daval SK stopu a v pohode. Kvalda a sprint totiz Richter s Kralem a tento vikend se nedali poslouchat. Polovinu proknourali, jak je DRS na nic.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Pekny zavod. Skoda Sainze a Alonsa na zacatku. Leclerka pak taky, alespon trochu to dohnal. Lando a Russell super a jde videt, ze Mercedes tak katastrofalni neni. Az se Ham uzdravi a zacne zase jezdit, tak budou opet nahore :)


    JOHN_LENON: sam Mercedes rika, ze problemy zjistili az na trati a ne v tunelu a tam jsou na tom vsichni stejne. Koncept auta meli dobry. Krom toho Mercedes ma porad nejlepsi techniky, tovarnu za sebou, vlastni motory apod. Jen se proste auto v realu chova jinak, nez cekali a maji problem to vyladit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: eisele má dovolenou. je na imole.

    takze tenhle víkend duo Richter Král.

    velký špatný.


    za 14 dnů mi končí subscription na kuki a šup zpatky na f1tv
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Ale teda pro Tifosi je to fakt děs, tohle budou chtít rychle zapomenout. Snad jim to Ferka vrátí v Monze
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: Jako je velka uleva tohohle smudlu nemuset poslouchat 😬😅
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Richter právě rekl Milton Khajnes.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Jo, dneska dobrý, mohlo pršet víc :)
    A klobouček teda Russell, to bylo fakt brilantní a srovnání s Hamem je fakt smutný.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No vida. dá se předjíždět i bez drs.

    dneska hodnotím tak 6-7/10
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Může si za to sám. to se nedá nic dělat.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Mohl by tam nekdo v tech poslednich dvou kolech vylejt slusnou naloz vody prosim.? 😅
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: Bude 8 :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: 7. ehm ehm
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: min vzteku, víc smyslu. dekuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam