• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    ANDR3E: Mě to baví, myslím že Ham ho má v p..i a jestli ne, tak alespoň uvidíme, jak se s tím tlakem popasuje.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    to je kokutek :)

    Nico Rosberg trolling Lewis Hamilton at Imola Grand Prix
    https://youtu.be/8hchXBzMy00
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ZDENDAK:
    :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    letos by mohla byt dobra i DTM, zacina ted o vikendu v Portimau, bude startovat celkem 30 jezdcu a zastoupeny jsou vedle Mercedesu, BMW a Audi i Porsche, Ferrari i Lamborghini, a na jejich strankach se da zdarma koukat na vsechny zavody

    DTM
    DTM
    https://www.dtm.com/en
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: a btw matouci zpravy, takhle casto vyhraval Rindt v zacatcich zavodeni jeste pred formulema, mel v aute zabudovany tlacitko na brzdovy svetla a matl tak soupere za nim, a ti pak brzdili driv nez meli :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: takze jsme zase u mojeho oblibenyho figure 8 trailer racing :D

    World Famous Figure 8 Trailer Race - Rockford Speedway - 08/07/2021
    https://youtu.be/msWpkaCnWHY
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Já jsem pro lopingy.

    A sem tam rozvětvení do zůžení a rychlejší (ale komplikovanější trasy), kluzké úseky a zpomalovací a zrychlovací pásy (normálně pás jak u pokladny v Kauflandu, někde by se posouval dopředu, jinde dozadu). Klidně i kužely bodované při zásahu.

    Taky křížení a různé odrazné prvky a překážky, úseky poškozující pneu, místa co by při přejetí vydávaly zvuky prdění a silly skřeků. Propadla a katapulty, obrovskou náhodně se kutálející kouli, tajnou zkratku, nějaký ten skok či šance získat různé taktické odměny. Třeba jako možnost vylít na trať olejovou louži, rozsypat rýsováčky a střílet dočasně oslepující a paralyzující rachejtle. Nebo dávat soupeřům rádiem matoucí zprávy a pouštět jim otravnou hudbu :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: auto konecne pekny, ted jeste vymyslet neco s tratema
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ZDENDAK: Ale vypadá to skvěle
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHNEYSVK: Hlavně aby to bylo uhlíkově co nejneutrálnější :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Formule E představila nový monopost, má připomínat stíhačku – F1sport.cz
    https://m.f1sport.auto.cz/clanek/formule-e-predstavila-novy-monopost-ma-pripominat-stihacku
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ZDENDAK: kolotocari, no :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tpč v Miami staví uprostřed parkoviště umělej přístav kam naváží jachty
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: ja prokaucoval 3.zavod, ale jinak zatim spokojenost....menil jsem to jen pred 3.zavodem, ale prave uplne blbe :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Pici, minuly sezony sem to nastavil na zacatk ua sral na to, letos sem to tunil pred kazdym zavodem a je to nejhorsi ever :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    fantasy po 4 zavodech :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: vazne to nechapes?me to prislo jasny jak facka :))
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: mě právě pobavil ten Lauduv spin a nechápu jak to má na ty srovnání jakýkoliv vliv.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Mel uzky vztah s techniky … tak jiste pac kdyz prisel do ferrari tak technici delali dost malo a byli dost v hajzlu s celym ferrari … meli stesti ze tam prisel razny nemec ktery je cepoval a dohanel je k vykonum … dneska to delaji uz vsichni ale zacal to on … vubec plno veci zacal delat schumi ktere se delaji dodnes jako vrcholove cvicit jist tak aby vydrzel max zatizeni po 2hodiny v kokpitu apod … ale taky nezapominejme ze nebyly financni stropy a mohlo se testovat jak chtelo … ano schumi nespal nezil a ve ferrari se drelo testovalo od nevidim do nevidim vymenili za vikend x motoru protoze na to meli jenomze ostatni ne … proto se to po nadvlade ferrari taky zavedlo …

    Ad fangio … byla to jina doba bylo to silene nebezbecne … ale piloti jsou jina forma lidi … ja jsem vyrost od narozeni na vodnim motorsportu a dodnes tam umiraji lidi a stejne do toho ti magori lezou … ano plno lidi by do f1 dneska neslo kdyby to bylo tak nebezpecne jako kdysi ale par by jich jezdilo i tak … a schumi by jezdil i za dob fangia
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: jak jsem psal, tezko srovnavat....jsem kazdopadne zvedavej jestli ho ted ceka to co zazil Vettel ve Ferrari po prichodu Leclerca, nebo jestli se jeste zvedne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam