• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Pánové sorry, Nico fakt není sympaťák, ale proč by si nekopl do Lewise? Nenatrhnul mu náhodou záclonku? Z tohohle pohledu má větší mandát do toho kecat, než Palmer nebo Chandhok, který na F1.TV hltáme.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Btw dovolim si kazdorocni spam … dojdete … je to zazitek to videt live

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    VYWERN: Ale to jsou rosbergova slova … on to prohlasil po titulu proc konci … protoze se “dohodl” s manzelkou … nijak to netajil jeste navic … a to ze musel po tak narocnem psychickem souboji s lujzem ktery byl pro nej mnohem horsi nez fyzicky vyhledat psychiatra taky rekl on sam … ja si to nevymyslim ale ten rozmazleny fracek se tim jeste chlubil … a ted chodi a strasne se smeje a ukazuje pratem kdyz lujz udela chybu (kterych ted dela dost) … dost detinske chovani ne … ja za celou eru co sleduju f1 tak nesnasim dva … rosberga a mazepina … jinak mam respekt k lidem co lozi do kokpitu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: jasny, ale Rosberg proste neni nezaujaty objektivni pozorovatel, kdyz tohle rekne nekdo jiny klidne mu to uverim, ale u nej mi to prijde jako honeni ega protoze ho nemel rad a ted akorat kope do mrtvoly
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ANDR3E: brzy zacne nova sezona,tak jestli by te to zajimalo,tak ideal,protoze ted uz naskocis do rozjetyho vlaku.na druhou stranu ted si neco zkusit a na novou sezonu byt ready taky neni zly.kazdopadne to mam jako oddychovku na wc a na cesty mhd a rozhodne neplatim.na nej ridice jsem se za dva roky nedostal :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: hele sranda je sranda a je jedno kdo ji dela. Bud je to srandovni nebo ne. Ja Nica nikdy oblibeneho nemel, ale ze by delal za sveho pusobeni v F1 neco dramaticky hnusneho, proc by si vyslouzil az tak ostre hodnoceni...no nevim. Obecne se tu casto resi, ze nikdo nemuze vedet, jak to presne ve stajich probiha, kdo co dela atd, protoze do zakulisi nevidi a pak ti TomHost napise neco o sesypani, manzelce atd a souhlasis s nim :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ONDRA_PATA: kouknu na to poradne o vikendu a dam vedet :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ANDR3E: kvuli tomuhle sedim na hajzlu o 20 minut dyl :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ONDRA_PATA: ja nehraju ale kdyz na to koukam tak mozna budu :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: nejsem fanousek Ham, a nevadi mi si z nej delat srandu, vadi mi to ze to je zrovna tenhle blbecek...TOM_HOST to shrnul velice pekne :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tak kdy jindy nez ted se zeptat na trochu OT,jestli nekdo hraje/hral F1 Clash?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Nekdo si dela srandu s Ham......

    Fanousci Ham: ubozak, nic nedokazal, chtel bych videt jeho, nesnasim ho :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    uděláme pátky nonsense dnem?

    oh wait. uz jste začali. 😅
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ja pred chvili, nakonec jsem zmackl prvni tlacitko, nevim jestli to byla spravna volba :D

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Nejubozejsi z ubohejch … jednou prekonal lujze a sesypal se z toho … manzelka mu naridila doma budes a on je … pilot f1 par excellence … boze muj jak ja toho saska nesnasim
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    jeste ze je patek...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    COWBOY: proti homosexualum nic nemam, ty ocividne ano... co tam jeste mas?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ANDR3E: A pak zase jede parťák a kouříš ty. Máte to promakaný. 😀😀😀
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ANDR3E: Tak to pak jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam