• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ok..:) pro me je dost sokujici zjisteni ze v tom lezi na brise :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Hele mě to nevalí ani na český IP, obejít bych to uměl, ale nevím v který zemi by to mohlo být přehratelný
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    btw az ted znam ke spouste jmen i oblicej :)

    INDYCAR SERIES Drivers
    https://www.indycar.com/Drivers
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: me prijde Indycar jako zavodeni a boj 30+ jezdcu proti sobe, ve F1 bojuje 20 jezdcu, ale kazdy predevsim sam se sebou :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: bohuzel u me v Rakousku nejde pustit a jsem internetove negramotnej takze to neumim obejit :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Koukám na záznam. Jakože... Istanbul Park nebo Algarve jsou pro F1 moc klouzavý, Barcelona žere moc gumy a v Miami se to drolí a drží to jen někde, pneu se trhají a vůbec, pomačkal se mi límeček. A bacha abys neměl korálky nebo trencle nevhodného střihu (a barvy).

    A pak se podíváš na IndyCar a tam se prostě jede. Smykem tady, tam, na asfaltu i po trávě, kolikrát jen tak okolo kašny nebo po chodníku. Anebo pořád doleva. Šak co, serepes, však to máme všichni stejně, hlavně jedem, ať je sranda :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Ty záseky kolem bójky jsou samozřejmě úchvatný
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Od 3:30 jsem ja … delaval jsem jim reklamni shoty

    Jedovnice 6.9.2015 pozvánka - fan clip / MS O250 / ME FR1000 / O500
    https://youtu.be/xhWp1yuDns0
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Ja jsem jel v trenazeru asi kilem … a mit tu hlavu 10cm od hladiny a ty vlnky jak ti jebou do bricha to si nedovedes predstavit :) 125ky jedou kolem 150 … 250ky kolem 170 … to je strasne rychlost na to ze lezis na brise … a kdejaky vetsi vitr nebo vlna te vynese a leti to az 10m do vzduch a pak cau … v jedovnicich umreli uz 3 … navic do zatacky musi pridat jinak to nezataci … levou rukou plyn na jedne noze vyfuky kde meni kroutak na druhe noze vyska te nohy s motorem … fakt to neni prdel ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: 500ky jezdi kolem 200 … ale tam jde o to ze prileti k bojce ponori plovaky a otoci se v te rychlosti kolem bojky a leti zpatky … to v aute neudelas :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Což mi připomíná další komentář, srovnávající spotřebu takového člunu a ruského ZiLu v litrech na sto
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Hele vono to vlastně víc řve než jede :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST:
    ZDENDAK: priznam se ze vubec netusim o cem se tady vlastne bavite tak jsem si to musel vygooglit....vypada to zabavne, jakou jezdi max. rychlosti?

    Mistrovství světa a Evropy motorových člunů 2020 Jedovnice
    https://youtu.be/xctfy46pznY
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Tomas Cermak co tam delal exibici s tema F2 mi rikal jak si objednal vrtuli u F1 abu dhabi tymu … 2000€ … a je pry uplne nahovno :D kazda voda je jinak tezka kazdemu funguje jina vrtule … navic ty petikila maji strasne nachylne dvoutakty co toci 18.500 a nekdo ma vetsi spodek nekdo to musi drzet nahore to je silena alchymie … litaji celou dobu s vyfukama nahoru dolu kvuli kroutaku apod … magorina … polak marcin zielinski letos jezdi za tovarni tym … v treningu mu to jelo jak strela … druhy den se ten motor nak blbe vyspal a proste ne a ne :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Hele já jsem viděl prakticky jen pětistovky a to ještě většinu času tažený skůtrem zpátky na pevninu :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Borci na věži byli taky vtipní. Dostal mě jejich komentář ohledně štelování člunu, konkrétně téma lodního šroubu, zhruba v tomto stylu:

    "To byste řekli vrtule, ale to s tím není jen tak. Týmy si v tréninku vyzkouší několik vrtulí a z nich si vyberou tu nejvhodnější. Často je to dlouhý proces pokusů a omylů, kdy se nakonec vrátí k té původní. – A pak je tady taková zvláštní sorta lidí, kterým říkáme "naklepávači""

    :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Ja tam byl celou nedeli a tu vuni citim jeste ted :) a to co tam predvadeli ti s tem f2 jsi videl … to bylo slusne peklo :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: ja cetl ze hlavni duvod je ze jsou ty zavody hrozne nudny a nikdo na to nekouka :) a abych se priznal tak jsem taky nikdy zadnej zavod v celku nevidel,spis jen utrzky a nikdy me to moc nebavilo, prijde mi to jako takovy vetsi motokary
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: tjn. víme co za tím je? Pořád je zajímaj spíš motory?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jsem se byl o víkendu mrknout v Jedovnicích na ty čluny. Bohužel jsem kvůli práci stihl omrknout jen část sobotního tréninku a žádnou z ostrých rozjížděk jsem neměl možnost, ale i tak jsem rád, že jsem to viděl :) Ten šrumec v komplet balíku snad zvládnu napřesrok, páč bych to chtěl zažít.

    Nevědomky jsme se na chvíli vsísnuli i do depa a obhlídli pár strojů zblízka, dokud na nás nepřidusala rozměrná pani v organizátorským triku a stylem co nepřipouštěl nižádné pokusy o debatu nás nevyšťouchala za plot :D

    Jinak jsem se ve vůni spalin metylalkoholu a ricinového oleje vrátil do dětství a do víkendů strávených s otcem a dalšími bastlíři na břeclavském letišti mezi RC letadly. Kdy ještě v dobách před výrazným rozmachem li-pol článků a EPP bublanin modelářské motory řvaly, čudily a voněly a domácí balsové konstrukce na pomezí řemesla a umění mnohdy stály krev pot a slzy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam