• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    DRSH
    DRSH --- ---
    V neděli vyhraje jezdec na pole position, pokud to nebude Charles LeClerck
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak jak je to s tím Fantasy? Může se tedy měnit, když už to dost lidí (včetně mě) změnila jednou nebo dvakrát na začátku.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ONDRA_PATA: Horner je fakt kokos. A jelikož oni pojedou o titul tak pochybuju, že se jich tohle dotkne.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    Bude se opakovat skandál z roku 2005? Šéf Red Bullu věří, že se to může stát. Většina týmů podle něj vynechá závěr sezóny! - Ruik
    https://www.ruik.cz/bude-se-opakovat-skandal-z-roku-2005-sef-red-bullu-veri-ze-se-to-muze-stat-vetsina-tymu-podle-nej-vynecha-zaver-sezony/

    jak to vidíte vy? ptám se na názor lidí trochu v obraze :)
    podle mě je Horner vychcánek a taky si chce vybrečet zvýšení hlavně pro sebe
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: leave him alone, he knows what he's doing!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Jsem ho čekal spíš WEC nebo IMSA
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tam aspon nemuze zabloudit :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Kimi se vrací do NASCAR!!!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Monaco



    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Hezká nuance jak je kopie tak okatá, protože zapomněl změnit název a autora na boku. Bude trest od FIA na oko bez reálných následků.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Už mám jasno, co si letos stáhnu k Ježíšku :)

    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: já nejsem nasranej ty vemeno. Já s tebou jen nesouhlasím 🙂
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JOHN_LENON: Nebuďte na něj zlí. Je to takový hloubavý chlapec.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    checo lehce nasranej :)

    "I Did Help Max Earlier Man! Come On" | F1 2022 Spanish GP
    https://www.youtube.com/watch?v=ClDJah73kPs
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Slusnej patecek… a to mame teprve pondeli 😅
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    vždycky, když vidím ty rozdaný mínusy, nemusím ani číst o co jde a už vím, že kalty se zase nasral. :)))
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    MERTLAS: mohl by jít klidně i out of F1 :) jezdí uplný hovno v porovnání s Bottasem
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SWALLOW2: race incident znamena to, ze bud neudelal chybu nikdo a jen doslo k nestastne souhre nahod a nebo naopak udelali chybu castecne oba na podobne urovni a jelikoz se tim oba vytrestali, tak nebylo treba dal neco resit. V obou pripadech to ale znamena, ze se nemuze svalovat vina jen na KM, protoze bud stejnou mirou za to mohl i Ham a nebo ani jeden. Tot vse :)
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    VYWERN: Tady se asi pridam na “spatnou stranu” :):) ale to ze to dali jako race incident znamena co? Rekli ze za to mohl Ham? Nerekli, takze to proste jenom Ham odnesl minutou “penalizace” kdy musel na servis do boxu. Nebo to bylo jinak?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    COWBOY: i komisari to dali jako race incident, ale KALTY ti tu bude psat nejake pohadky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam