• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: ve světle veco v McLaren u tak ty smlouvy vlastně nic neznamenaj. Všechny maj doložku ze když tvoje vykony nebudou dle očekávání je možné smlouvu ukončit předčasně. U Péreze to nehrozí, ale D Ric na to dojede.
    Musej talozit odbory ;))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Checo prodlouzil smlouvu u RB do konce r. 2024
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: me to letos bavilo, nevidel jsem vlastne jen deni v nedeli od 4h asi do 8h, jinak jsem porad koukal nebo mel aspon nekde tablet po ruce a sledoval jednim okem...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: pro me je asi realnejsi se nekdy v dohledny dobe dostat prave na Nürburg, Le Mans tak za 15 let az budou deti z domu :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: To jsou prostě kulervoucí a dechberoucí záběry :) Z těch čtyřiadvaceti hodin je to každý jediný. Každý jediný! :)

    Btw příští týden startuje Le Mans week, zpět v původním jarním termínu! ;) Jen opět budu nejspíš v práci, takže sledovat budu jen po očku a spíš rádio stylem. Ale už aby to bylo! :)

    A už jste se někdo rozhodl, jestli se mnou napřesrok vyrazíte přímo do místa dění? ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: no fuj. Tak strašné to zas není 😄
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: :D si chytl syndrom Ferrari? :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: protože jak jsem se tu ptal na ty změny, tak jsem je zapomněl udělat a hrubě jsem na to teď doplatil :D
    grc!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: tyvado... ja se posunul o pricku vys? :D lololol
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: rekl nekdo Moodycat ze se tam daji nastavit i 4 dalsi jezdci a ne jenom Max? :-p
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    2022 RACE HIGHLIGHTS // 106TH RUNNING OF THE INDIANAPOLIS 500 PRES. BY GAINBRIDGE
    https://youtu.be/R2XoWbxiCD8
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Nürburgring ADAC TotalEnergies 24h Race 2022 | Full Race Summary
    https://youtu.be/u6ObCPJ6gE8
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: ja bych si nenechal spoustu jezdcu co tam uz roky krouzi :)) za me at se presune do Indycar, to by mu mohlo sedet :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: zacina se o tom mluvit a kdyz se podivas jak spatne jezdi vs Lando, ty by sis takoveho jezdce nechal?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: on nekde rekl ze konci?nebo McLaren rekl ze ho uz nechce?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRSH: jeste se teoreticky zlepsit muze, ale obecne z dlouhodobeho hlediska je dost nekonzistentni. Kdyz pul sezony jezdis na hovno, tak to ve zbytku uz nezachranis.
    DRSH
    DRSH --- ---
    VYWERN: a hlavně co bude s Honey Badgerem??
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    A kdo myslite, ze pujde misto Ricciarda do Mclarenu na konci roku? Maji tam vubec nejakeho adepta?
    DRSH
    DRSH --- ---
    JOHN_LENON: Nesouhlasim. Sorry ale tohle je prostě Monako. K tomu závodu musíš přistupovat uplně jinak než k ostatním. Za mě letos skvělý! A HLAVNĚ Perez P1!!! - nikomu P1 v Monaku nelze přát víc.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    posledni 3 kola, dobre se proklickoval k vitezsvi

    Ericsson Wins It | Indy 500 2022
    https://youtu.be/Ol8kcNRWX7I
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam