• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Mark Purslow uz tatranku nedostane
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Je třeba pochod Praha–Prčice závod?

    Prostě projdeš trasu a dostaneš tatranku. Nemusíš přijít v nejlepším čase, protože jde ti o zážitek. Ale určitě jsou tací, co to berou jako závod a chtějí trasu zdolat do nejrychleji – i kdyby si proto měli zlomit třeba kotník.

    Stejně tak TT se určitě účastní spousta lidí kterým jde hlavně o zážitek, ale v prostředí vysokootáčkových motorů se pochopitelně dá čekat vysoká účast těch, co chtějí trasu zdolat co nejrychleji – i kdyby si proto měli zlomit třeba páteř.

    Tourist trophy, prostě turistická trofej :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    :)

    Ericsson získal za triumf v Indianapolis rekordní odměnu přes tři miliony dolarů - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/moto-ostatni-ericsson-ziskal-za-triumf-v-indianapolis-rekordni-odmenu-pres-tri-miliony-dolaru-3408358
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    je TT vubec zavod?me to prijde tak trochu jako klani bezmozku o to kdo ma mensi strach se zabit
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Obávaná trať opět zabíjela. Při Tourist Trophy zemřel devětadvacetiletý jezdec - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/motorismus/motocykly/obavana-trat-opet-zabijela-pri-tourist-trophy-zemrel-devetad/r~7d6db26ae25e11ec8d680cc47ab5f122/
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    PEPAZZ: To možná tak akorát pokryje ty jeho crashe
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: To jde na soukromy ucet ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: mozna mu nejakou cast z tech 20 mega prispiva Horner :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: Latifi je synacek hlavniho sponzora..
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    pochytil jsem spravně že latifi přináší wiliamsu 20mil ročně a tak ho tam trpěj?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: *po tyhle sezone jsem myslel, ne v lete
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: vubec netusim, pro Gaslyho by to nebyl moc posun, a z tech mladejch co ted jezdej F1 mi nikdo neprijde moc perspektivni, rad bych tam videl Piastriho jestli odejde v lete pan Shoey :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: zase v Monacu si svoje odjel, neposlal to nikam do zdi, a ziskal dulezity body...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    STRACENA: mne je ho strašně líto.

    ale ten Charles je asi lepší jezdec...
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    JOHN_LENON: Carlos
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: a koho pak do mcl?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JECZNY: v tom pripade na nej nebude Toto zrovna zhavej....videl bych opravdu predevsim Landa nebo Gaslyho jako nahradu
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    ANDR3E: Nebo Carlos. Bude volnej, jestli bude ve Ferrari i nadále jezdit jako Latifi
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: nebo Lando
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: lewis da podle všeho ještě příští rok, pal bych tipnul Gaslyho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam