• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: podle me mel zustat v RB a delat dvojku Maxovi....od ty doby uz nikdy nesedel v top aute, tak tezko mu neco vycitat, navic mu ten McLaren moc nesedi jak bylo ve videu co tu bylo
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: neni to to same, od Vettela ani Kimiho se neocekavalo, ze posledni roky budou jezdit o neco velkeho, od Ric se to ocekavalo. A Alonso jezdi skvele.
    Hele, to ze nejezdis F1 jeste neznamena, ze tvuj nazor musi byt spatny nebo mimo misu. Naopak spoustu veci vidis s nadhledem neosobne. Stejne jako u jinych veci. Teda az na Kaltyho samozrejme :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: to by si mohl uplne stejne rict i Vettel a Alonso, predtim Kimi... bych mu z pozice nyxackyho debatéra asi radsi nic neradil :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: ja myslim, ze by Ric mel zvazit, zda to ma pro nej vubec nejaky smysl v F1 zustavat. Ty vykony jsou nic moc druhou sezonu. Dost menil tymy, chtel vyhravat, ale to je snad uz i jemu jasne, ze mistrem nikdy nebude. Docela jsem se divil, ze ho do McL vzali. A prave myslim, ze v jinych sampionatech by mohl byt na spici a vic si to uzivat.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: to si Russel oddychne, jeste by ho prohanel Lewisuv nahradnik, takhle ma jisty misto pred nim :))
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ARC po 24h zavodeni

    Watch this story by ARC Bratislava on Instagram before it disappears.
    https://instagram.com/stories/arcbratislava/2859654704298850784?igshid=MDJmNzVkMjY%3D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MAEQ: ja jsem cetl ze je zdravotne/telesne uplne v pici z porpoisingu, a mozna ani nepojede pristi zavod
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AVATAR: toho je mi hrozně líto. ale je to fakt.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MAEQ: nejlepší jezdec všech dob prostě 🤷‍♂️
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    JOHN_LENON: No a ten druhý od Mercedesu skončil čtvrtý. Protože před ním obě Ferrari out, u AlphaTauri se jednomu rozbil spojler a druhého dodrbali s (ne)pitstopy, VET do únikové zóny. A on si jen krouží a krouží a dojede těsně pod bednou. Asi mě to nepřestane fascinovat.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    AVATAR: Asi máš pravdu, ale prostě v tomhle případě doufám, že se tak nestane no :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    JOHN_LENON:
    Verstappen has more wins from Leclerc pole positions than Leclerc 🤯 https://t.co/4SEPD9USjF
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NANUQ: sry, ale kdyz jezdec predvede dva tri dobry zavody za sezonu, tak je na odpis.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Jako dobrý závod, z Ferrari jsem smutnej ale věřím, že ještě zabojujou. Russel, kterého si režie nevšímala, dostává za mě klobouček po několikáté v řadě. Vet škoda té chybky, mohl mít super výsledek. Riccardo, kterého jaksi nejde nemilovat, konečně trošku o prsa potvrdil, že ještě není na odpis. Hlavní je, bavil jsem se celý závod (díval jsem se ze záznamu, protože dcera měla narozky no).
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    Každopádně šoupnout do fantasy RB místo Ferrari byl před tímhle závodem docela dobrej nápad :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ten fracek to bude mít pěkně easy.
    Jako Ferrari nefandím, ale mě už je jich snad i líto
    DRSH
    DRSH --- ---
    to uplne nejzajimavejsi se dnes stalo v prvni zatacce a pak az na par momentu nuda...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: tak s takovouhle paradou bych se taky pakoval jak zpraskanej pes.

    tenhle rok měli na titul a prohravaj to mimo trať. opět.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: Taky nejakej problem s autem…. Imho podobnej problem jak u lec…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam