• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Alikovi to vcera dobre posrali tim pozdnim pitem.
    Mercedesu to hezky spadlo do klina, aniz by musel neco moc delat. Uvidime co udela to jejich vyplakane zvednuti monopostu.
    Leclerk to taky projel v boxech, Sainz mi prijde porad takovy vic nervozni v jizde.
    Max super, i kdyz jsem cekal, ze se jim to po Perezovi taky rozpadne :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: plus ta rychlost RB na rovinkách. po pár kolech bylo jasný, že pokud Emil neudělá chybu, je po všem. a bylo.
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: ten dopadl... byl i Ocon před ním ne?
    PEPAZZ: nešlo, tam byl fakt ten zásadní moment malý grip za Hairpinem, po restartu 10x to samý... a zároveň Max klasicky bezchybný, je to nadprůměrný jezdec. Vsadil bych se že by to ubránil i ve stejným autě jako Saintz.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    DRSH: Sainz rikal v interview, ze zkoušel všechno jak se dostat před něj, ale prej to prostě nešlo.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Alonso drops from P7 to P9 after being hit with five-second time penalty in Montreal | Formula 1®
    https://www.formula1.com/en/latest/article.alonso-drops-from-p7-to-p9-after-being-hit-with-five-second-time-penalty-in.4TaYtXLU7fM4Sn9fL8mP8H.html?

    tady je video jak tam blokuje bottasku, docela slušně
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Alonso po trestu klesl ve výsledcích Velké ceny Kanady F1 na deváté místo - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/moto-formule-1-alonso-po-trestu-klesl-ve-vysledcich-velke-ceny-kanady-f1-na-devate-misto-3445303
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ten Mick me je lito, nejdriv dostane kartac a ted kdyz mohl neco zajet chcipne mu auto :(
    DRSH
    DRSH --- ---
    Saintz a vůbec Ferrari měli včera neuvěřitelný problém chytnout dobrý grip po Hairpinu. Jednoduše Verstappen tam Saintzovi ty poslední kola vždycky uskočil , stejně jako Ocon dřív v závodě Leclercovi… a DRS vycházelo tak akorát na dojeti k Wall of Champions. Red Bull prostě jede, pokud se neposere.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak závěr zajimavej. bohužel sainz na Emila prostě neměl. bohužel.


    a lec z posledního na paty? hmm. co mi to jen... 😉
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    sry ridim :D lecovi blbe upevnili kolo v boxech, takze se zdrzel, coz ho stalo vydreny mista, ktery ted dre zpet a uz je na 5. miste
    Sainz ted batli s VER o prvni misto. ALO 7. Tsu to poslal doc zdi, PER out prevodovka, MSC out neco s motorem asi.
    HAM 3.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    vamos!!!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    a sainz smrdí prvním místem???
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    můžu vědět co se stalo? je grilovací koupací sezóna, takže tenhle čas mi nevyhovuje. konkrétně msc a kmag
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ferrari do ferrari things again... omg
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MSC out :(
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PER out
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    chudak k-mag :/
    TOFI
    TOFI --- ---
    Gogogo
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    co myslíte, bude dneska vláček za alonsem?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    zejtra je mi jedno jak to dopadne, jen si preju, aby měl Mick nejakej ten bodik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam