• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Prostě kanadskej, víc civilizovanej, mazepin. A je jich tam přeci víc. Stroll například.

    Jiný to nebude.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VYWERN: Sofina foods
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    VYWERN: Inu, je třeba se smířit s tím, že doby, kdy rozhodoval talent, pot a slzy, jsou někdy od přelomu 80. a 90. let 20. století pryč. Kde jsou ty časy, kdy existovala Rallye Group B a monoposty F1 s 1000 a více koňskými silami?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MARMESS: k cemu jsou ti prachy od jednoho, kdyz nemas body, vysledky a prichazis o prestiz, jine sponzory a prachy z F1. Proste v urcity moment to nedava smysl. Pokud tam ale chteji byt jen proto, ze tam chteji byt, tak ok no.
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    VYWERN: Protože jim to jeho fotřík platí :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Vries v Q2 a Latal zustal v Q3.....tohle nikdy nepochopim, proc si tam drzi jezdce, kteri jezdi dno.
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    DRSH: To musí být pro Latifiho strašná potupa, když frajer přesedne z AM a stejně ho v kvaldě porazí
    DRSH
    DRSH --- ---
    Albon musí na operaci se zánětem slepého střeva. Místo něj Nyck de Vries.
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: osobní traumata Id Kalty mě vůbec nezajímají :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: ale on driv nemel, muselo se stat neco zavaznyho ze tak vsude mluvi
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    OA8: to uz jsme tady klesli tak hluboko ze si tady sdilime nejaky neovereny fake videa?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jsem rad, ze tu moje selficko rozpoutalo klasickou patecni diskusi 😂

    Ja ten koment pochopil samozrejme s nadsazkou, takze vsechno v cajku a muzeme jit dal ☺️ forza Ferrari! 😋
    OA8
    OA8 --- ---
    tvl hezkej lingvistickej offtopic ....... proc napriklad nikdo nikde neresi vyslani hertu na nejaky z asijskych sampionatu kde muze nasbirat licencni body :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VYWERN: nebo hodnotí lidi na základě toho, komu fandí.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Je sranda, jak si nekteri dospeli lide mysli, ze pouzivani slova blbecku je znamka neomezenosti :))
    KALTY
    KALTY --- ---
    HUGH_BOYLAN: Začal si útočit ty, tak to příště nedělej a třeba se ti nedostane jemného označení blbečku :)
    A já jsem snad zpochybňoval něco z toho? Ne. Jen jsem napsal, že je to hnusnej barák s tím znakem. Nauč se číst :)
    DRSH: jj blbečku patří do mého slovníku. Jestli do tvého ne, tak máš ten slovník trochu omezený :)

    Je vidět jak jsou ty Ferraristi nervózní. Otázka je, kdo má větší komplexy :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    BOBESH: libi se mi ja matadori jedou na kolech nebo kolobezkach :))
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BOBESH: Bottas a Vettel největší pánové!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Formula 1 drivers leaving the circuit at Dutch Grand Prix
    https://www.youtube.com/watch?v=1JaNWDCYUI8
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    HUGH_BOYLAN: Tomáš Marný. Tomáš Marný. TOMÁŠ MARNÝ. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam