• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    TOM_HOST: zimáky :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak fia pustila ty porušení.

    RB malé překročení rozpočtu. (Do 7,25 mio) :)))
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    ANDR3E: Tak zrovna v neděli bylo to rozhodnutí překvapivě rychlý.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: me by se zas libil zavod kde budem po projeti cilem vedet konecny poradi :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    chtělo by to zas pro změnu suchej zavod kde je drs, zacína mi to chybět:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    o Rindtovi v nemcine

    Jochen Rindt: Der erste Popstar der Formel 1
    https://youtu.be/qYmOf9FGXT0
    OA8
    OA8 --- ---
    ANDR3E: to by byla skoda haasu stejne jako byla skoda williamsu posledni leta :) ... ale tak za ty leta ho nekdo pochvalit musi ne ? :)))) zaslouzi si hosan za to kolik necekane zabavy nam prinesl :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Monolog je u konce, good night :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Moodycat musela hrozne zarlit jak se tam po ziskani titulu Emil objimal se slecnou Piquetovou :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Prijde mi ze za Masiho to byly velice transparentni zavody, ted je to takovej gulas zavod od zavodu....
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A Leclerc dobre zahodil nervy ke konci
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    OA8: treba si ho vezme Günther do Haasu a Mick pujde opacnym smerem, po tom co mel pod sebou Mazespina musi mit Günther nervy ze zeleza, resp.z kamene podle prijmeni :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: meli by ho uvadet v zavorce u kazdyho zmineni Verstappena jako mistra sveta :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: tomu zase ja rikam zapaleni pro tymovyho kolegu :D musi byt jeho nejvetsi fanousek :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: hlavne Perez musi byt nasranej, dve sezony po sobe vyhral Emilovi titul
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Aaaa ja doufam, ze ne eee :D dvakrat to tomu smudlovi musi stacit... :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: do tretice vseho dobryho to vyjde snad :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MARMESS: no proto jsem psal, ze to je zase divne vyhrany titul :D jako bejt Max, tak jsem nsartej, pac me pripravili o bujare slaveni po dojeti zavodu :D tam vlastne nikdo nekolik minut vubec netusil, co se stalo :D zadny vybuchy nadseni nic... az po chvili, kdy to teda potvrdili... no proste zase slendrian :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Dementem roku bude u me Russell, po kecech vuci Mickovi v poslednim zavode dneska se sam pochvalil po predjeti soupere do vysilacky slovy "nice move"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam