• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ehm :) neni to tak davno ze

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Tvl proč jako? :D toho sainze chápu, i brundle řekl, ze podium proste kvůli bodům nezahodis. Ale tohle?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jinak mám tejden novej telefon a ještě nezná jména jezdců. Chceš je samozřejmě Checo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    https://twitter.com/skysportsf1/status/1591882384496300032?s=46
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: ja mu teda moc nerozumel... taky cekam na presnej prepis... ale i to, co jsem sylsel, tak je takova zumpa, ze byt Checuv tata, tak mu asap dam polibek smrti
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Já viděl cíl, jen jsem neviděl, co Emil řekl na toho chceš. Už to jedu ze zaznamu
    KULA
    KULA --- ---
    MERTLAS: zhruba
    KALTY: přesně tak. Očividně si tyhle eventuality vysvětlili. Horner je ocas.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: hele... to si proste musis pustit... pust si treba poslednich pet kol az do uplnyho konce vysilani... tam se delo tolik veci, ze to nejde prepsat :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Tam toho bylo prave vic :) cekam na prepis
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    TOM_HOST: Nejhorší na tom je že výsledek nakonec bude že RB pustí Checa aby se jim nikdo nehádal s Maxem... Chjo
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Co se stalo? Co se stalo? Řešil jsem co schovává kouzelník v klobouku.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KULA: "I told you already, you guys don't ask that again to me. Are you clear about that? I gave you my reasons and I stand by it."
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NANUQ: No ale i letos se mu perez cely rok snazi hlidat zada …. I kdyz obcas jezdil blbe … i diky perezovi ma ten titul … je to nevdecny curak
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    MERTLAS: Jj, zrovna tenhle závod si vezme dovču :-D Jestli on je jindy nebrzdil micromanagementem ;)
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    TOM_HOST: No dyť už je konec skoro
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: To víme už několik let.
    Je to strašný jajánek.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    lol videl jsem dobre, ze Toto ani nebyl v Brazilii? :D mu tam facetimovali pak z backstage :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NANUQ: A letos ne? :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    neco ve smyslu, ze ma svoje duvody, proc to neudelal a stoji si za nima.... prvni cast vety jsem mu moc nerozumel.... ale urcite se to bude masivne resit...
    KULA
    KULA --- ---
    A co že to přesně řekl? ....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam