• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DRSH: Já od začátku tvrdím, že to byla chyba Hamiltona. Ale Maxovi už o nic nejde, tak to i s ohledem na loňský konec, rozhodli takhle. Podle mě.
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: taky bych ho tam nechal ještě chvilku :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Hele můj názor je, ze Binotto je brilantní inženýr a naprosto tragickej manažer.

    Kvalitní doktor práv ti těžko bude provádět chirurgický operace a naopak, kvalitní chirurg ti těžko pomůže u soudu.

    Jenže u scuderie v poslední dekádě primárně rozhoduje národnost a pak až profese.

    Důkazem budiž kvalitní monopost a naprosto tragická organizace týmu.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: jakoze je Ferrari diky Binottovi v prdeli a to je to nejlepsi za poslednich X let co je mohlo potkat? Ten kluk uz tam davno nema co delat.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: To by slo pristi rok tak jak tak... porad si myslim, ze ten letosni zacatek byla spis jednak haluz. a druhak to, ze se to merglu sypalo...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takze ferrari pujde opet do stredu pole … binoto je chuj ale nejlepsi chuj zanposlednich x let … diky nemu je ferrari tam kde je … zas ho daji dopici a kolik let bude trvat nez si to zase sedne
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: zvolejme haaalelujah!!! Haaaaalelujah!!! 😂
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Pod Binottem se třese židle, tvrdí známý italský novinář. Kdo by ho nahradil? – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/pod-binottem-se-trese-zidle-tvrdi-znamy-italsky-novinar-kdo-by-ho-nahradil?


    no konečně
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: No on by to hlavně neprojel pořádně. Byl moc rychlý a prostě to tam pustil.
    Při závodu jsem říkal závodní incident spíš. Postupem času a více záběru je podle mě 5sec v pořádku
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    TOM_HOST: Nebyl tehdy Ocon o kolo zpátky?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To mu tam lujz nechal jeste hodne mista :))

    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MAEQ: A možná ještě HAM x RUS
    Hulkenberg vs Magnussen Onboard (suck my balls mate) - 2017 Hungarian GP
    https://youtu.be/z1Qd000_MgM
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    ANDR3E: Hulk s Magnussenem? To bude docela slušně zaděláno na třaskavou sezónu. LEC vs SAI, VER vs PER, OCO vs GAS, ALO vs STR, HUL vs MAG ... :-D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    HEDIS: minimalne o tom ze to co predvedl nesvedci o tom ze by byl nejostrejsi tuzka v penale, protoze tim ze si zneprateli Checa muze uskodit jen a jen sobe do budoucna, tezko bude hledat dvojku ktera by mu kryla zada jako Checo za dobu co u RB je
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    200 novych prispevku? A vse ontom jaky je Max kokot co? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    u Haasu pry hotovo, Hulk za Micka... jestli se to potvrdi tak doufam ze se ho jeste treba za rok uvidime
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    NANUQ: hlavne je kokot kterymu chybi nadhled, i kdyby byla pravda ze Checo schvalne boural v Monacu, bude do budoucna potrebovat Checovu pomoc, a nedivil bych se Checovi kdyby se priste vysral na nejaky souboje ktery pomuzou Maxovi...... doufal jsem ze dospel, ale je to porad ten stejnej holandskej spratek jako pred par lety kdyz delal dementni manevry na trati
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam