• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ten posledni s dcerou jak ji stavi stare audi …. Tsipico
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kdyz koukam na jeho storiecka na instagramu z pred par hodinama, tak trochu mrazi... :/
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    aach jo :/ to jsou porad kravinky kraviny... ja bych tem ridicum ty picovinky na snehu zakazal.... :/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Legendární Ken Block zemřel při nehodě, bylo mu teprve 55 let | Autoforum.cz
    https://www.autoforum.cz/zajimavosti/legendarni-ken-block-zemrel-bylo-mu-terpve-55-let/


    Tyvole na sneznem skutru
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    aby tu nestala rec :)

    The TROUBLED History of Spa Francorchamps
    https://youtu.be/AABg_KZbNiA
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: mas tam Charlese s Carlosem, ti to jako nevyhovuje?:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: A dyt ja vim... rozum to vi... ale proste to srdicko to vidi jinak vid... :D A navic ja ten mergl proste nemam rad... ale tak to je pochopitelny... proste jsem vernej svym :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: podle me se o nej Toto postara lip, bylo videt ze o Micka hodne stoji...kdyby dostal sanci az za rok nebo dva skonci Lewis bylo by to skvely
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: a definitivne konci u FDA 😔 takze si defakto zavrel kompletne vratka do Ferrari, pokud se z nej nestane jezdeckej panbu natolik, ze ho Ferrari bude chtit nekdy zpet...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Mick jako rezerva mercedesu
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: No dyt prave. :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: tak co jinyho delat s nekym, kdo se neosvedci? :) Ale rikam... Binotta bych z famiglie ale uplne nevyhazoval :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Mi v tomhle přijde scuderia jak sekta, buď se na tom vrcholu osvědčíš, nebo tě zariznem.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Já vím, ze byl. Teda je.

    Ale já tak nějak Francouze nemusím. :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: tak Jean byl taky frantik :) Sice z Francie, ale tak aspon, ze je Fred z ty frankofonni casti... 😂

    Jako kombinace nemeckyho ordnungu, francouzsky vasne a britskyho klidu byla pro itala vzdycky lepsi 🙂 no tak uvidime no. Snad se to pristi rok zlepsi. Binotta bych nechal v ramci tymu na nejaky technicky pozici, ktera mu sedi mnohem lip nez ta manazerska... Skoda se ho vzdavat.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Hele, je to Švýcar. Teda Francouz. Nebo jak to mám říct, ze je Švýcar z frankofonní oblasti?



    Lepší jak Ital, radši bych Němce, nebo Brita.

    Proste nejlepší byl Jean Totd a Ross Brawn
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Co ten Fred? Ja vim, ze existuje, ale nijak extra ho neznam.. je to dobrej napad? Nebo je to blbej napd? Nebo jakej to je napad? Jako v Alfe imho zadnej zazrak nepredvedl… nebude to zase klauniada?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Dobrý skatulata dneska
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Seidl alfa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam