• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Nový porschata taky prochází křestem ohněm, sedmička kdesi vzadu a šestka skápla včil. Dětský nemoci! Vlastně cajk, ať se to teď vychytá a v červnu bude šou
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8: A tak víšco, BMW, aniž bych se chtěl dopouštět nějakých spekulací, tak tipuju prasklou žárovku blinkru
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: A koukám že Herta najednou šestej za #24 BMW, to se může přesedat? Dyk vezl tu #25 co byla vzádu
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Teď jsem se vzbudil, akorát restart a tři a čtvrt hoďky do konca

    Jen připomenu loňskej finiš a počkám si na letošní drama :)

    Crazy Finish Rolex 24 2022 Daytona 24 Hours IMSA
    https://youtu.be/7HTpNHngevk


    Pro fanoušky formulí. Bo formule neví jak se závodí :)
    OA8
    OA8 --- ---
    ZDENDAK: no to neviem ani ja ..... Jen ukázali bavorák zapichli 1mm za bariérama že nevedeli jestli z toho bude nejaká vlajka nebo ne .... Nakoniec zadná nebyla a bavorák odtiahli rovnou z ty skupinky kde to zaparkoval rovnou do garáže a chvíli na to jeste dostali penalizáci že nich pracuje na aute moc. Duvod nevim. ... Dmnt autokorekt
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    FCY přesně v půlce závodu, asi olej na trati, plameny šlehající za jedním z LMP2
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Už to vidim, Colton Herta momentálně za kolečkem bavoráku prototypu #25 někde uplně padesátej osmej, a jede vůbec? Z té grafiky je prd poznat

    jo asi jede, neb se posunul na padesátou sedmou. Ale furt nevim co měli za problém
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8: Jo a to mě vede k otázce; co je s jakým bavorákem?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8: Jsem byl v háku, vrátil jsem se k tomu až teď, půl hoďky před půlkou, tak mi dost uniklo asi, ale vypadá to že furt jede všech jedenašedesát aut?

    Čo si tak Kefalín predstavujetě pod pojmom digitální tankování? :D

    Ne nevím co myslíš hele ale pokud správně vím, tak v boxu mají minimální časové limity podle třídy na každý úkon, aspoň ve WEC to tak je. Něco jakože už maj sice natankováno, ale musí počkat pár vteřin do minimálního možného času na úkon tankování?
    OA8
    OA8 --- ---
    sem nepochopil
    => co to je za digitalni tankovani nebo co ? :)
    => co je s tim bavorakem ? :D
    OA8
    OA8 --- ---
    hele taky sem nestihnul start ...... mne napadlo po chvili dat ctrl+F5 na tvrde reloadnuti webu a pak to nacetlo :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Mám to, jen start jsem nechyt. Ohledně VPN, zdá se že lepší je tvářit že seš v Brně
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    OA8: A vidíš na tom odkaze něco? Jsem IMSA vždycky sledoval přes IMSAtv, ale teď mi to nějak nefaká i když se VPNkou hodím třeba přímo na Floridu
    OA8
    OA8 --- ---
    ZDENDAK: jj sleduji celou dobu :) uz se tesim az to zacne, sem se pred chvili vystrasil jestli sem to nepropasl ze je nedele :D ( a zena se tesi ze se posklada nejake vypraty pradlo :D )
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Sobota 28. 1., 19:40

    61 posádek v 61. ročníku 24h Daytona

    Včetně devíti nových prototypů Porsche, BMW, Acura a Cadillac v nové kategorii LMDh, umožňující nově prolínat týmy mezi zámořskou vytrvalostní sérií IMSA a světovou sérií WEC, takže dříve "nekompatibilní" týmy z Ameriky se se svými prototypy mohou účastnit třeba LeMans... a evropské týmy mohou startovat třeba právě v Daytoně, aniž by potřebovaly jiné auto.

    https://www.imsa.com/tvlive/
    TOFI
    TOFI --- ---
    Šéf Mercedes-AMG F1 Toto Wolff prodává své Ferrari F40 | auto.cz
    https://www.auto.cz/sef-mercedes-amg-f1-toto-wolff-prodava-sve-ferrari-f40-147432
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    OA8: dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam