• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Takhle to mělo bejt dávno

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: nez MMA, to bych snad radsi sel na tamle nejakej zapas treti B ligy Hourni Loukote versus Makotrasy... cikraavo...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Cikravo tak ja ti rozumim tydivochu tyvole … ja zas v sobotu jsem pozvany (a nijak me to nezajima) na mma tady v ove … kuci vopaleni se to tam budou 7 hodin sfoukavat jak sficku … bych blil milane
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: cikraaavo ja jsem napnutej jak guma od trenek... po dlouhy dobe se zase tesim na sezonu od uplnyho zacatku... jediny, ze tenhle vikend jedu na turnaj k tem klukum vopalenejm vole... co to tak krasne solichaj... do Barcy, vole... tak doufam, ze budeme hrat nejak jak lidi, abych se na to mohl v klidu koukat jak Evropan a ne jako Sved u Prahy... esimirozumis...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    PEPAZZ: Sice vyresili skakacku ale me spis zajima jak moc slo rb a ferrari dopredu oproti lonsku … tesim se jak ciiip :))
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    A přijde mi že Alfa bude min v první půlce sezony sakra rychlá
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: ja jsme obecne zvedavej co MB, podle me na Ferrari a RB ztrácej, ale min maji vyřešeny porpoising. Oproti lonsku by nemuseli mít až takovej gap na kolo, ale treba jen 0.3 s.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    STRACENA: nijak... pravidla nechame dle fantasy... kdo chce, at si to meni, kdo nechce a veri si prvnim ansamblem, at nemeni... Letos tam F1 pridala jeste nejaky dalsi ficury v podobe multi c c c cccooomboooo karty a podobny chujovinky :) (teda pokud to tam nebylo uz loni...)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MERTLAS: A no rulezz? Nebo jak to dopadlo?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    docela jsem zvedavej jak to pujde letos Russellovi vs. Ham a kdo z nich bude skutecnou jednickou
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: sem tam, letos jako Max No More :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: na co kouka babicka?:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Tak vzhledem k tomu, ze mame letosni prvni RAWE CEEK, tak tady je klasicka nase NYX F1 liga.

    F1 Fantasy Game
    https://fantasy.formula1.com/en/leagues/join/C6LCGK1SD01
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: Bude se ještě něco dít s téma titulkama, nevíte?

    Ten překlad je naprosto otřesnej.

    Já to ani nepotrebuju. Ale manželka trochu jo.

    Například platform přeloží jako podium. Což ti v kontextu toho, ze mluví o monopostu úplně smysl nedává. 😀
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Původně jsem si Netflix pořídil kvůli DTS, dnes ho držím kvůli babičce
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    MERTLAS: A bude tam Spicegirl na koni? Protože jestli ne, tak to nemá vejšku!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DTS na Netflixu online...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Dík za připomenutí, už to sjíždím, po půlhodině se zatím akorát zasek Aston
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak co, koukate na testy?

    Já si f1tv zaplatím až od příštího tydne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam