• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: Nemají mu fandit zmrdovi. Jejich boj 😂😂😂
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Ale behem 24 kol dal chcecovi 21s … a to se 2 kola stouchali ven … to neni dominance to je pruser … to za chvili nebude bavit ani fanousky maxe
    KALTY
    KALTY --- ---
    Max je pořád stejný čůrák no
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Jsem si pustil sprint ze záznamu - kdyby se jelo o kolo víc, tak je Hulk 4. a možná i na bedně 😮
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    Videli jste prvni kolo sprintu? Klasik Maxik… p…sek :)
    DRSH
    DRSH --- ---
    Albon znovu v Q3
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    GT World Challenge 24 Hours of Spa tento víkend

    Race Highlights | TotalEnergies 24 Hours of Spa 2022
    https://youtu.be/Vxqthrconzg
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Na ofiko f1 insta píšou, ze se vážně uvažuje, ze ricci si sedne příští rok do alpha Tauri
    DRSH
    DRSH --- ---
    MERTLAS: zajel 6 místo v Q1 a 1 místo v Q2. To není málo. Ono i umět vybrat ty správné gumy ve správnou chvíli je umění řidiče. Tady jim/mu to vyšlo geniálně. Takový Norris v Rusku před dvěma lety by mohl povídat .)
    DRSH
    DRSH --- ---
    TOM_HOST: ...tento rok má těch světlých chvilek ve Williamsu jak Russel za 3 roky dohromady .)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Nikdy nezapomenu na jeho “he race me so hard!” :///

    To byla chvíle, kdy jsem věděl, ze u rb skončil.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DRSH: Nj ale kdyz on ma takove svetle chvilky a pak dlouho zas nic … treba je jinde ale dycky to tak mel … proto byl v rb .. a pak nebyl :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRSH: ta Q2 byla kvuli desti, kdy on byl jedinej, kdo mel dobry podminky na mekejch gumach a nikdo jinej to uz nedal a zacalo prset... takze tam to byla spis nahoda... Zavod odjel ale kvalitne. to jo
    DRSH
    DRSH --- ---
    Podle mě si Albon tuto sezonu a hlavně včera řekl o sedačku v něčem lepším. Vyhrát Q2 a v závodě ubránit nájezdy Russela, Ocona, Norrise asi 30 kol (nebo kolik) a dovézt Wililiams na sedmém (!) místě... klobouk dolů.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Perez odjede jeste dva takove kvalitni zavody a na konci sezony out.
    Taky jsem zvedavy, jestli mlademu/staremu Strollovi nekdy dojde, ze na to proste nema. I kdyz Ferrari se tam taky snazi pres 15 let bez vysledku, takze je to asi ok :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ale nebyl to blbej závod, co?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jakoze ten russel to jako rozchodil to neni mozne
    DRSH
    DRSH --- ---
    Albon jede zatím nádherný závod!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ten Alík je vcelku kvalitní herečka :)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    MERTLAS: Albon ho zajel ale smázli mu ho. A další pak už nezajel.. stejně by myslím o moc výše nebyl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam