• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: Občas mu spíš někdo nějaký nesebral za jeho prasárny a nakonec se protlačil v posledním závodě kurvárnou..
    Ale jaký jezdec, takový titul 🙂
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: jsem si nevsiml, ze by celou sezonu za Ver sbiral nekdo jiny body :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: No tak zasloužil se o ten první hodně, ale úplně někdo jiný 🤮
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Dulezite je, ze Ver bude mit treti zaslouzeny titul a ostatni mohou jit soupat nohama. Koho zajima nejaka hra :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Dyt říkám, ze ho neomlouvam :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MAEQ: Tak v gt skoro povinne je :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: Ale to ho neomlouva snad … tak ho vystrcil at uz schvalne nebo neumyslne ale takhle se to snad neoplaci ani mezi amaterama … natoz profikama natoz kurva v tuto chvili uradujiciho sampiona a nejrychlejsiho a chceteli nejlepsiho pilota v tuto chvili … tim spis se ma zachovat jako sampion a ne jako buran (jakym nejspis je)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Jo a dík za video, dával bych ho povinně jako "autoškolu na online racing" :-)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Tak zase klid, nemyslel jsem to tak, jak z mého příspěvku čteš. Online závodění jsem taky provozoval, počet hodin nenajdu, ale stovky to myslím taky budou, a sralo mě to úplně přesně tak, jak píšeš. S uvažováním primitivního kreténa souhlasím, podělat ze škodolibosti závod, na který se chystám kdovíjak dlouho, za to bych taky lámal ruce. Ale právě proto chci zdůraznit to, že Max byl vyloučený -> aby i tihle mamlasi, co přijdou škodit, věděli, že dostanou trest a už je tam nikdo nepustí, tzn. aby už dopředu věděli, že tyhle sprosťárny se prostě nedělají. Abychom si rozuměli, já v tomto Maxe neomlouvám, jsem rád, že ten flastr dostal, a nechápu, proč to udělal..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Ne, ze bych chtěl Emila hájit, ale zaregistroval si, ze ten vystrcenej nejdřív Emila roztočil, ze jo?

    Ne ze bych fandil nějakýmu oplocení, ale tak černobílý to v tomhle případě taky není.

    Jako pořad stojím za tím, ze je to přehnaná reakce, ale zase na druhou stranu, to k čemu to tímhle prirovnaváš je taky celkem mimo.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Ani ne. Oplatky se nepecou. Ale zčistajasna to taky nebylo…
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    COWBOY: To je jako omluva????
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MAEQ: To je zas argument … takze radsi znicim zavod tomu druhemu pac ja uz stejne nevyhraju a je mi to jedno jestli me vylouci? To je uvazovani primitivniho kretena … jezdil jsi nekdy gran turismo online nebo neco podobneho? Ja v tom mam pres 800h a jedine co tenhle esport kazi je presne tohle chovani curaku co neumi prohrat a vyzduchaji te nebo narvou bez brzd ven … tak jim dejte aktualniho sampiona f1 ktery dela to same at je to jeste horsi … vsak co dyt kdyz neumis vyhrat tak to dojebes druhym … super mysleni … a nejaka zavodni etika to nam nic nerika ze

    Racing Etiquette "WHAT IS SPORTSMANSHIP?" GT7 Ver.
    https://youtu.be/cpm7X7bklO8



    Na redditu je vlakno jenom o techle zmrdech co kurvi ostatnim zavod … na ktery musis delat kvaldu treninky soustredis se pak jezdis zavod treba 12 kol jedes prvni pak prileti takovy max a posere ti pul dne jezdeni jenom kvuli egu
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Tak na druhou stranu - vyloučili ho pak ze závodu, takže i ti kluci, co je zmiňuješ, pak dostanou informaci, že když budou jezdit nebezpečně, tak že je vyloučí a vlastně si nijak nepomůžou. Za mě to je zpráva z okurkové sezóny a nijak bych se jí dále nezabýval :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VYWERN: Že nikdo z těch zamindrakovanych nezmini, že nejdřív ho soupeř poslal ranou zezadu do hodin? Zvláštní. Vlastně vůbec ne. Kdo by se tím zabýval? Jo závist je sviňa. Ale musíš si ji zasloužit. 🤣🤣🤣
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: To jo ale tak je ted vzor statisicu mozna milionu mladych ridicu/pilotu/kluku … a “kdyz muze on proc ja ne” nebo “takhle to dela max” … s kralovskou korunou vlozil buh tezka brime na vase bedra mily maxi
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: Ňuňu
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ZDENDAK: a senzace je na svete :)))

    JOHN_LENON: vlastne takova podobna povaha jak KALTY :))
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: Akorát u FIA mu to procházelo dost často
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: No tak, ze je to nervacek, vime už dlouho. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam