• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jinak belgie dost nuda, jako obvykle. Pobavil Hami, co zajel dve kola pred koncem do boxu, aby hosi trochu potrenovali vymenu pneu a ziskal bod za nejrychlejsi kolo. Coz klaplo na jednicku.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    DRSH: Jako jo, mě třeba Red Bull jako stáj fakt imponuje, jednoznačně to mají zvládnuté nejlíp, dělají minimum chyb, mají nejrychlejší auto, pitstopy, Horner jede perfektní nasírací psy-op kampaň, která soupeřům zvyšuje tlak. Emil je zjevně geniální jezdec... proč ale doprdele musí být takový ocas, to mi hlava nebere.
    Dominance je v tomhle sportu normální a nikdy netrvá věčně - a dycky je to bohužel trochu nuda na sledování (snad jedině sledovat Schumiho mě z nějakých důvodů bavilo, i když s Ferkama dominovali). Je fakt šílený, že bez Emila by to vlastně bylo hrozně zajímavý, protože je tam hafo jezdců kteří jezdí velice podobné časy. Ale jak je možný, že mu inženýr řekne "šetři gumy" a on natruc zajede čas o FUCKING 2 SEKUNDY na kolo rychlejší než jeho stájový kolega... frustrace, že zrovna tenhle člověk je takhle dobrej, no.
    DRSH
    DRSH --- ---
    JOHN_LENON: Mě to nebaví. Podle mě je tam nějaký psychický defekt.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: Když ona je to většinu času strašná prdel. 😀
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    AVATAR: respektovat je lepsi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALTY: tolerujes cloveka, nikoli nazor. Meles sracky, se s tim smir.
    KALTY
    KALTY --- ---
    AVATAR: Když se budu s někým bavit a ten člověk bude mít jiný názor. Vyjádřím s ním nesouhlas, ale bavím se s ním dál. To je tolerance...
    Netolerance by byla v tomto případě třeba ignore... DRSH:
    DRSH
    DRSH --- ---
    KALTYho mám v ignore. Doporučuji. Svět je o milimetr příjemnější místo k životu.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KALTY: Píšeš, že minusem vyjadřuješ nesouhlas a přitom se ptáš, jestli můžeš minusem tolerovat? Sorry, ale jsi prostě blb.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALTY: tolerance je pojem uz naky ten patek definovany. Jakmile se k necemu negativne vyjadris (v podobe minuska), tak tolerantni nejsi ;)

    Ale delej si co chces, minusy i plusy jsou mi volny.
    KALTY
    KALTY --- ---
    AVATAR: a mínuskem jí netoleruji? Pěkná dojmologie :D
    JOHN_LENON: Argumenty mám, ale s některýma lidma tady nemíním ztrácet čas, protože je to úplně zbytečné. Máme na to rozdílný pohled a nemíním to většinou vyvracet... Takže přečtu, souhlas +, nesouhlas - a nazdar. Pokud k tomu něco mám, tak to písnu. Nebo když si myslím, že to má cenu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: Neříkám, ze je tak postavena.

    Jen mi přijde, ze ji tak většinou používáš 🤷🏻‍♂️
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALTY: jeste se daj jiny nazory tolerovat. Just saying...
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: Sry ale takhle ta funkce stavěna není
    Prostě líbí, nelíbí. Já jsem s tím v míru, že se někomu nelíbí můj komentář a dá mi minus. Od toho to tu je
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: Ano, dá se to tak říct.

    Nebo taky, když nemáš argument, dej tam minus.

    🙃
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    DRSH: Mě, jako fanouška, tohle naopak vůbec nebaví. V podstatě boj o druhé místo. Měl jsem mnohem raději sezóny, kde se vystřídalo 5, 6 různých vítězů a titul se rozhodoval dva závody před koncem. Nervy ve 2008 nebo 2021 fajn, ale zbytek sezony si moc nepamatuju, protože tam byli 2-3 favorité, kteří se přetahovali.
    Na druhou stranu uznám kvality toho, že se prostě všechno sejde a šlape - Schumacherova éra, Vettelova, Hamiltonova - ačkoliv jsem Vettela začal mít rád až když "dospěl" ve Ferrari a ty druhé dva jsem neměl/nemám rád doteď..
    KALTY
    KALTY --- ---
    COWBOY: tobě se fakt nevyrovnám
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    My o hovně a hovno na botě. :-))
    KALTY
    KALTY --- ---
    COWBOY: ano, od toho tu to bodování plus mínus je ty tuponi
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    : Asi bych si dokázal vsadit, kdo má ty minusy na triku. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam