• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: cekam dnes strategii C mozna F aby uhajili ctvrte misto ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Hezky pekne ferka!
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: áááááááááááájajjajjoááájjajjajjajjjjaaaajjjj
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Ajajajajajajjajjajjajajajajaaaajjajjajjajjjjajjajjajajjaaajjajjjjajajjajjjajj
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Lando ajajajajjajajajajajajajjjaaajjajjaj
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Hlavně jste tady zapomněli na dvě nejdůležitější zprávy: Tsunoda má bod za nejrychlejší kolo a Sargeant po diskvalifikacích svůj první bod v F1! :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ANDR3E: jako landuv fanda jsem se teda uplne nenudil. Pravda pak to vzdycky bylo jen vzum, jak kolem projeli ver s ham a uz o nic neslo :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: Zatímco ty fandíš fíkovému listu komunistické diktatury
    Tak si to užívej a vyser se na mě 🙂
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: Kaltyho tymy nikdy nepodvadi, a to jak v F1 tak ve fotbale! ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: o nic si neprisel, 2 hodiny nudy a tradicni vitez
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: delas mi radost, umis vzdy tak predvidatelne reagovat s tim svym dvojim metrem :)
    Mas dve moznosti..
    Bud jsou tymy tak amaterske a bez zkusenosti, ze nevi co snizena podlaha muze na trati jako je tahle zpusobit a proste jen tak nejak si ten monopost nastavili. A nebo jsou to profi tymy, ktere moc dobre vedi, co znamena svetla vyska monopostu, jake vyhody a zapory to prinasi, na jake trati jedou a naprosto presne a cilene ten monopost nejak nastavi.

    Muzes si vybrat, ktera varianta plati pro Mercedes :) To, ze nastavili monopost tak, ze nevyhovoval technickym regulim teda je podvod nebo ne? Ja jen aby vedel pro priste, az se tu bude hejtit RB, Aston pripadne jina staj :) Pripadne, kdyby ten monopost mel Ham o pul centaku vys, dojel by druhy? Ziskal tim vyhodu, neziskal? Spousta otazek :)
    Ferko uplne neresim, protoze ti to muzou nastavit jak chteji, pak prijdou s planem A, B, C, D, E, F a je hotovo :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: zaprvé nikdo nevyhrál a zadruhé to ani není podvod, i když by sis to tam rád dosadil :)
    Prostě mimo toleranci a správně DSQ, ale o podvodu si nech kecy na koledu. Hlavně když to jsou dvě různé stáje a jen dva piloti.
    Asi nějaká konspirace bych řekl co? :) nebuď směšnej

    Both teams sent a representative to speak to the stewards, stating that "the high wear on the skid pads was probably a result of the unique combination of the bumpy track and the Sprint race schedule that minimized the time to set up and check the car before the race."

    However, the Stewards noted that "the onus is on the competitor to ensure that the car is in compliance with the regulations at all times during an event. In this particular case, the rear skid in the area defined in the Technical Delegate’s report was outside of the thresholds outlined in Article 3.5.9 e) of the FIA Formula One Technical Regulations, which includes a tolerance for wear."
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Tak jsem vam to kluci vsem pral, ale min Kalty mi da za pravdu, ze podvodem se vyhravat nemuze :))
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: Bože
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    🙈🙈🙈

    Hamilton přišel o druhé místo. Společně s Leclercem byl diskvalifikován z GP USA – F1sport.cz
    https://m.f1sport.auto.cz/clanek/leclerc-hamilton-vysetrovani-desky-gp-usa-2023
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Pekny pekny pekny … mohl to dotahnout kdyby ho zavolali vcas do boxu … skoda … priste :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Takže jsem v Dubaji.

    Mám zaplaceny subscription na f1tv.

    Apka mi ani neukazuje on-line přenos. (Asi práva, netuším).


    Skylink je tu blokovanej.

    Telly nejde rozběhnout.

    Takže nakonec letos zase jeden závod vynecham.

    Fnuk.
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    Oba Astony i Haasy budou startovat z pitlane 😂
    KULA
    KULA --- ---
    Kudy chodím tudy tvrdím, že MSG Sphere je stavba #1 tohodle desetiletí, k tomu Vegas Strip, já myslím, že by to mohl být nejhezčí závod sezóny. Pokud se nebude drolit asfalt :D
    VEGAS F1 Track Update
    https://youtu.be/tegNkXtqZkA?si=izVYSfTIhOI-GK-C
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: pry ted byla dokonce rychlejsi nez Drugovich...treba ji to lip ve vedru :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam