• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: tyyvole... tobe se otocila tak maksimalne tullamorka dnem vzhuru :D co? ty drndo? :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Pico o 400 bodu … kdyz se dari tak to umi kazdej ivan ale kdyz se nedari a otoci se to :)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    M_IKE: Gratulki vitezum :) na to, ze jsem na to klasicky celej rok od nastaveni nesahl, tak propadak jak u Astonu... ale beztak... dulezity je byti nad TomHostem :D Tesim se na pristi rok :)
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    Během rozhovoru v rádiu EXPRES FM v pořadu Ranní klub s Milošem Pokorným v pondělí po Velké ceně Abú Dhabi 2023 prozradil, že roli hlavního televizního komentátora přenosů F1 už dělat nebude, zejména z rodinných důvodů. Richtr velké ceny F1 komentoval 16 let.

    Hurá
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Vysledky fantasy:

    1
    mittra racing 6662
    2
    Eskaboys 6098
    3
    Petersis 6086
    4
    MKR dev t 5533
    5
    Tifosi_marmess 4807
    6
    Licky Nauda 4617
    7
    Leopardi_team 4466
    8
    BInottoBlues 4462
    9
    HUSTLE Racing by mertlas 4436
    10
    TomHost Nyx CZ #nowar 4074
    11
    Max No More 4052
    12
    Cheza73 4011
    13
    Zorrillo Carreras 3841
    14
    [MAEQ] Radegast Tatra GP 3828
    15
    FullSpeedAhead 3270
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    MAEQ: A má momentálně nějaký operátor jen některé z těch kanálů? afaik O2 i Skylink mají všechny...
    TOFI
    TOFI --- ---
    Největší pozitivum sezóny? To, že jsem ji přežil, říká Hamilton. Očekává pokračování dominance Red Bullu – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/nejvetsi-pozitivum-sezony-to-ze-jsem-ji-prezil-rika-hamilton-ocekava-pokracovani-dominance-red-bullu
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Mě by schválně zajímalo, jak dopadl jejich soiboj s Tsunodou, protože bych si v tom vsadil na Jukiho .. 😁
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    TOM_HOST: Jsou 4, tak snad to bude jen na jednom kanále a ne na různých jak Sport1/Sport2..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MARMESS: Noale nova sportu je taky asi 5 nebo kolik prave … na nove to komentoval i martin pouva to jdete do prdele jako :)
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    TOM_HOST: Nova Sport, ale komentátory zatím neřekli. Nicméně před přesunem na Sport TV to tam komentoval Richtr s Fabrym
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    No a jak je to teda s tim vysilanim 2024 se uz nekde vi neco potvrzeneho? Kde to bude kdo to bude delat apod
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    🎶MAX - VERSTAPPEN (Stop right now)🎶
    https://youtube.com/watch?v=TbOqndvWaXU
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Jj. Je to zvláštní.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    TOM_HOST: To taky, ale především si myslím, že na sobě nemaká
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Btw ten riciardo taky proste zazari a pak nic … tez je naky porouchany psychicky …
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak jako pekny rok … max si to zaslouzi ale sere me :)) ferrari i kdyby neudelali jedinou chybu tak maji stejne utrum akorat budou druzi … perez by se mel nak restartnout a mergl prestat vymyslet chujoviny a proste zkopirovat co funguje + jejich motor a maji redbull … tak snad … za 3 mesice cuuus ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jako pro ferrari tohle byla velice solidní tecka za jeho letošním výkonem.

    A to jsem doufám, ze po odchodu Binotta tyhle šaškárny skončí.

    No nic.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tvl Sainz nakonec ještě odstoupil?

    Leclerk v závěru počítá strategie jak dostat Ferrari na druhé místo kobstruktérů, zatímco Ferrari nechá Sainze kroužit na dvojích tvrdých sadách celej závod, aby pak dojel bez bodu
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Just Ferrari
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam