• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Tak 19:40 prej
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Sobota 27. až neděle 28. Daytona 24h, start v 1:30 floridského času, takže to zase netrefím.

    Free live stream na imsa.tv
    STAJA
    STAJA --- ---
    TOM_HOST: snad se domluví s Vodafone TV, F1 by mi docela chybělo v podání Eisking dua :/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Jo to je ten zaklad zdarma pokud mas od nich net … ale zaklad je bronz nebo co … nevim ja to zrusil a poridil si kvuli f1 sledovani.tv …
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    You can use F1 TV on up to six separate devices at once. The service is available on the internet as well as the app, which is available on all iOS and Android devices, and can also be accessed through streaming sticks like the Amazon Firestick, Roku and Chromecast.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Hm... O2 TV mám jako povinnou součást O2 tarifu a ze sportu je tam jen ČT, tak mám asi nějaký podzákladní tarif :D O2 TV mi osobně nikdy nevyhovovala
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    No tak o2 to bude mit v zakladu … ale nikdo jiny zatim

    Kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6 zařazujeme již do základního tarifu O2 TV Bronzová.

    O2 TV rozšiřuje sportovní obsah o kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Diváci se mohou těšit na přenosy z F1 - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/moto-formule-1-o2-tv-rozsiruje-sportovni-obsah-o-kanaly-nova-sport-5-a-nova-sport-6-divaci-se-mohou-tesit-na-prenosy-z-f1-5021344
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Dyt jsem to rikal!!! Nova byla dycky zmrdske sfinstfo … to zas bude jenom v plne nabidce … buzernati zpiceni
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jinak nova sezona DTS bude na netflixu od 23.2. - https://www.formula1.com/en/latest/article.drive-to-survive-season-6-release-date-announced-by-netflix.6ZS1GdHlVRpNc9dxA9kZ8F.html

    ZDENDAK: jo to je mozny no.. ted si neuvedomuju esi jsem naky zarizeni nahodou nejel pres data...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Btw proč sem původně jdu a proč to souvisí s tím, co už jsem tu napsal – a proč se potvrzuje moje původní obava:

    Přenosy formule 1 budou na nové stanici Nova Sport 5 – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/prenosy-formule-1-budou-na-nove-stanici-nova-sport-5
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ZDENDAK: tyjo to ti nevim... ja jel zavody zaroven jak na kompu, ipadu tak na telefonu a dokonce i na apple tv...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    cca 1500/rok sharovat nevim... platim si to pro sebe a nikdy jsem to s nikym nemel potrebu sdilet :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    MERTLAS: to vyjde na kolik a da se to pripadne sharovat?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja budu asi kalsicky pokracovat na f1tv
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Eisking (a Nikola Červinková) je sice fajn, ale Skysports je Skysports
    TOFI
    TOFI --- ---
    Kde planujete letos sledovat F1, nechcete se nekdo domluvit na nejakem sharovanem uctu?
    Napriklad Voyo (Nova Sport) 150Kc/mesic a sledovat se da na 2 zarizenich, takze 2 x 75Kc / mes.
    Nebo klidne na necem podobnem, kdyztak sz. dik.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Kde planujete letos sledovat F1, nechcete se nekdo domluvit na nejakem sharovanem uctu, at uz Voyo (Nova Sport) nebo necem podobnem, kdyztak sz. dik.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    A to jsem si myslel, že nově oznámená VC Madridu bude největší WTF tohoto týdne ve formulovém světě ..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To musel byt balik :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tsiivole

    AlphaTauri se přejmenuje na Visa Cash App RB – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/alphatauri-se-prejmenuje-na-visa-cash-app-rb
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VISA RB Cash app.


    Název nového týmu F1.

    Jako vážně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam