• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KULA: To je 90% pole a 99% f1 :)) a navic presne co rikas ted ukazal ze … podle me uz vedel pred 5ti mesici kdyz podepisoval smlouvu s merglem na dva roky ze prejde ale aby ten moment prekvapeni neposral tak to podepsal a stalo mu to za to … je to parchant ale obchodne je to genialni :) samosebou ze to nevymysli on ale ma kolem sebe mega pravniky a mega lidi na site a vsechno … stejne jak se po abu dhabi odmlcel na sockach … zas mluvili vsichni jenom o tom a ne o maxovi :))
    KULA
    KULA --- ---
    TOM_HOST: dobrá otázka, já mu třeba nevěřím nos mezi očima. Říká jedno, myslí druhé, udělá třetí. Ale jako pilot je náramný.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    :)

    Jenson Button: I'd love to see Fernando Alonso replace Lewis Hamilton at Mercedes | F1 News | Sky Sports
    https://www.skysports.com/f1/video/28461/13061648/jenson-button-id-love-to-see-fernando-alonso-replace-lewis-hamilton-at-mercedes
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ale treba se mylim a bude nasledovat Alika a udrzi vysokou uroven jeste par sezon
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: me osobne nevadi, resp. jestli mi vadil driv tak ted uz ne...jen mi proste prijde ze uz je ve veku kdy by mel nechat prenechat zavodeni mladsim, na druhou stranu se aspon zase neco deje, a jsem zvedavej kdo prijde do merglu
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Co vam na nem vlastne tak vadi … ze je extravagantni? Ze je cerny? Ze ma v zivote kurevske stesti? Ze objetoval od detskych let vsechno jenom volantu a diky tomu je tam kde je? Ze kam prisel tam udelal rozruch? Ze vystrci nekde nos a vydelava miliony? Fakt me to zajima
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Je mi úplně jedno, za koho zrovna bude jezdit, ale pro mě je na celé té zprávě nejvíc negativní to, že budu muset Hamiltona sledovat ještě nejméně dva roky, fakt už jsem doufal, že se do toho důchodu těší :-/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: minimalne Vasseura zna z formule 3 a GP2 kdyz byl pan zaclona mladej, takze jediny tupy hovado ses ty..
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: dokud tam nevleze a nezjistí, jaká je to banda tupých hovad
    MERTLAS: náhodou umím být hodně pozitivní :) Jen ne směrem k fanouškům RB, Fiarri a Slavie :) Jo a ještě ne k rusákům a číňanům...

    Jinak s tím co si napsal dál souhlasím. Ham nemá moc co ztratit, ztráta motivace je jasná a chce to znovu zkusit vybudovat. Ferrari taky může získat kvalitního člověka, který má hodně vědomostí a svých kvalit.

    No a co se týče srovnání nějakého. Alík byl vždycky rozmrdávač, ale prostě věk je mocná čarodějka. Seb byl fakt fracek ale VER a taky bych řekl, že to bude věkem a ne tím, že ho nějak zrovna Ferrko zkrotilo :D Ty neumí zkrotit ani sebe....
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    Pořád se hraje o prvních člověka který dokáže vyhrát Grand Prix po tom co odjel 300 závodu F1... Třeba vidí že Mergl na to nemá a mít nebude tak zkouší;) já fandím v tomhle boji Alonsovi ...
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Podle mě má Lewis ještě jednu motivaci: zkusit vytáhnout Ferrari s Vasseurem nahoru tak, jak se to povedlo kdysi Schumimu s Brawnem.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MERTLAS: Navíc když se to povede, bude to hlavně zásluha jeho, protože to nezvládl Seb, Fernando, Charles, Carlos... A když se to nepovede, na víně bude Ferrari ze stejného důvodu, akorát na ten list přibude i šampion. Win win. Btw to jste věděli že Charles má za ty roky jen 5 vítězství? Mě to překvapilo jak je to málo.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MERTLAS: lol
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Hele každej pořádnej šampion odchází přes Ferrari! :D

    (Ideálně ještě tak, že se to dozví v půlce sezóny z novin.)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Vis kolik lujz sebou tahne penez? Vy furt zapominate ze je to jezdici 7mi nasobny mistr svetq … sponzori za nim pujdou pozornost za nim pujde kamera za nim pujde … jeste tam neni a akcie leti nahoru to bude takovy balik ze ferrari si mne ruce az na kost :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: muzu mit takovej dotaz? existuje pro tebe nekdo, kdo neni debil, idiot, sracka, vsichni to delaj blbe a podobne? Tak nejak si nepamatuju nejakej tvuj pozitivni nebo smirlivej post... just sayin jak na me pusobis... zkus veci brat s vetsim nadhledem (Roman to evidentne udelal jako vtipek a celkem se mu povedl).

    Ham evidentne nema uz co ztratit. Bud ziska titul letos - win. kdyz ne letos mozna pozdeji - win. Od 2026 novy pravidla - ma rok na pripravu novyho stroje primo pro sebe a s Leclercem by to mohlo fungovat a v prvni sezone pravidel by mohl zadominovat podobne jako Ferrari na zacatku sezony 2022 nebo kdy to byly taky novy pravidla... lpus navic bude mit odskrtnutou kolonku, ze pracoval pro nejslavnejsi tymy v poli - Mclaren i Ferrrari a byl zatim uspesnej ve vsech tymech, kde pusobil (Mcl i Merc).... nevidim v tomhle jeho kroku zadnej negativni bod. A za dasli si myslim, ze chce zkusit pomoct vybudovat opet skvelej tym od zacatku podobne, jako to udelal s Mercedesem, ve kterym asi uz nema zadnou vyzvu, motivaci a treba ho to tam uz stve, je vyhorelej a jednoduse potreboval zmenu a jde do tymu, kde momentalne pusobi Vasseur, se kterym spolupracoval v mladeznickych dobach a je pro nej nejspis urcitou zarukou, ze by to mohlo fungovat...


    ANDR3E: Ferrari z toho bude mit (at chces nebo nechces) kvalitniho a velmi zkusenyho jezdce, kterej pripadne muze pomoct s vyvojem novyho auta pro sezonu 2026 a dal...


    DRSH: tak mohlo by to vyjit... s Alikem i Sebem to podle me vyslo... ti oba byli imho celkem nesnesitelni frackove a ve Ferrari se srovnali, uklidnili a stali se z nich celkem v pohode lidi.


    KULA: az 2026
    KULA
    KULA --- ---
    Ročník 25 bude na 'současných' autech a nebo už Ty nové parametry ICE atd?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: jezdit jednou ve Ferrari chce kazdej zavodnik...
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: bože to je idiot :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: pěkný zakočení v nejvíc sračka teamu?
    Tvle to vidím naopak. Pro něj to nedává smysl, krom možná prachů... jim by mohl pomoc dost
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    chapu ze pro Lewise je to pekny zakonceni kariery, ale muze mi nekdo vysvetlit co z toho presunu bude mit Ferrari? v lepsim pripade bude Lewis dostavat na prdel od mladochu, v tom horsim si budou prekazet s Leclercem a budou se navzajem sestrelovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam