• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    A taky WEC 6h Imola
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    O víkendu startuje letošní sezóna vytrvalostních motorkářů, a to rovnou 24h LeMans.

    Včetně českého SST týmu #82 Uniserv s Karlem Peškem a Martinem Vašulínem v sedle Kawasaki nebo favorizovaným továrním týmem Yamahy s Karlem Hanikou, Marvinem Fritzem a Nikola Canepou, kteří letos za tým YART startují po loňském úspěchu s číslem 1. Pak taky třeba slovenský Maco Racing #14 ve třídě EWC, ale většinou fandím i polským Wójcik Racing Team se dvěma posádkami #77 v EWC a #777 v SST.

    Start v sobotu v 15 hodin na Eurosport 2 a Eurosport app, kde bývá přenos durch
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    a Audi urcite nebude mit zadny maly ambice viz jejich pusobeni ve WEC pred ca. 10 lety
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: a kdyby sel do Audi, bude mit jiny ambice nez dostat hned prvni rok auto na zisk titulu....spis by tam sel byt soucasti vyvoje auta ktery by mohlo mit na vitezstvi za par let
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: me porad prijde skoda ze ho Italove pustili, pro me je chytrej jezdec kterej ma to nejlepsi porad pred sebou, vymena za Lewise mi prijde takova typicky italska
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    no jako to co predvádí mergl je fakt už zoufalost. Očekávat že audi udělá díru do sveta na začátku svého působení je podlě mě taky dost mimo.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: rok v merglu a pak hura k audi kdyz mergl dal nebude mit dobry auto:)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Sainz zamíří do Mercedesu, údajně se domluvil na roční smlouvě s opcí, píší italská média – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/sainz-zamiri-do-mercedesu-udajne-se-domluvil-na-rocni-smlouve-s-opci-pisi-italska-media
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    jsem zvedavej co Sainz, jestli ma radsi auta ze Stuttgartu nebo auta z Ingolstadtu :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Nj strejda stroll plati dobre a hned … marne :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ferda prodlouzil u Astonu, taky co by ted delal v Merglu :)
    CABA
    CABA --- ---
    Nevím co s tím Redbulem všichni mají dnes ráno jsem ho předjel na kole před Rudolfínem.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ja bych pral Sainzovi, aby dal bodove Leclerka. Pak by mi to cele zapadlo do standardni strategie Ferrari :) Pak by ho mohli vzit do Mercedesu, ten by se mohl zvednout a zacal by porazet Ferko, ve kterem by jezdil Ham :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JOHN_LENON: je to napinavy mezi astonem a mercedesem o chvost bodu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tenhle rok je to fakt suchý
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    12s 🙈
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak jeste jednou a lepe ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Na “pracak” :))
    INOX
    INOX --- ---
    A Rici by mel jit do duchodu.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak williams uz timpadem nema ani jedno zdrave auto :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam