• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    INOX
    INOX --- ---
    AVATAR: jen předpokládám. Dalo mi to docela zabrat přes dnešní dopoledne. :-)
    Andrea Kimi Antonelli - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Andrea_Kimi_Antonelli
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdo je italskej kimi? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: na Riciho jsem zapomel:)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: hlavne bych vysoupnul ty, co jsou do poctu a ani nic nejezdi. Takze Ric a Ham jako prvni :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: ja jsem rad za kazdyho mladyho, a naopak krome Alika bych vysoupnul vsechny duchodce jako Bottase a Hama, ktery tam jsou jen do poctu
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    přejme mu to!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    italskej Kimi si pry placl s Merglem
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    zaznam jako obvykle zde:
    Chequered Flag - F1 2024 - Canadian Grand Prix - JUNE 9, 2024
    https://watchf1full.com/chequered-flag-f1-2024-canadian-grand-prix-june-9-2024_38c458e24.html
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    AVATAR: RB nejake upgrady, ktere nezafungovaly. Ale myslim, ze uz dominantni monopost v tuto chvili nemaji. Ale Ver to vzdy vytahne. Jak dobry to je monopost spise ukazuje Perez. Ale ty faily co dela Perez jsou uplne mimo.

    Vsak Ham jde do Ferka delat takoveho toho strejdu, ktery pomuze Leclerkovi k titulu, ne? :)

    KALTY: jezdci, kteri by ho mohli ohrozit k jednani ani nebyli. A nemyslim si, ze RB nepotrebuje vyhrat pohar konstrukteru, i kdyz ted dela vse tak, jakoze nechce.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Na kanadu je vzdycky spoleh. Nejlepsi zavod sezony. Skoda tech 15 vterin a dvou mist, co Lando smolne ztratil, ale dobry body. Piastri mu skvele kryl zada, pecka partak.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Nebylo to dneska zlý
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ferrari double dnf
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Sc out
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Dneska jsou to překvapivě slušný kuželky.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ale ale. Lando vede. A George se malém srazil s Emilem.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Magnussen si hraje na raketu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    A jinak za me spoko. 2 setiny za pole jsou super a treti/ctvrty misto na rostu jsou super vychozi pozice a potvrzeni zvedajici se formy mcl. Delaj mi radost.

    Go Lando go :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    I kdyz ver nefandim, tak dokazu uznat, ze je to nejlepsi pilot na gridu. Genius jak svina. Ona je otazka, nakolik nam ty spatny vysledky per ukazuji, jestli je on spatnej nebo ver tak dobrej.

    Rb evidentne trochu zaostal za vyvojem, ale ver i tak jezdi dobry vysledky. Verim teda, ze i s prumernym pilotem maj aspon na tu q2, takze per proste fail, ale p2 maj jen diky geniovi za volantem.

    Zato ham dostava po cuni od rus uz kolikatej zavod v rade a rozhodnuti fer mi teda taky prijde dost na hlavu. Radsi bych tam pristi rok videl bearmana, kterej dokazal, ze na to ma a je budoucnosti f1. Ale tak ferrari a jejich strategie...
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: No přece tam nebudou mít nikoho, kdo by mohl Maxíka ohrozit 😄
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Perez uz je vetsi zoufalec jak Ric. Myslim, ze nikdo nerozumi RB, proc si ho nechali.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Qualifying
    FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2024
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam