• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    podle Autobildu nahradi Lawson Riciho uz po letni prestavce... a do budoucna ma VISA RB plnit zase funkci tymu pro mlady jezdce
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    me nejvic bavilo jak tam do toho sli Norris s Piastrim a jak se tam vlnili :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Vcera si to Ham zaslouzil.
    Ver taky skvele.
    Perez komedie pokracuje, snad z toho nebude Ric komedie.
    Mcl to zase vymysleli.
    Porad preji Sainzovi na konci sezony vic bodu, nez Leclerk.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Btw jak toho pereze predjizdeli o kolo tak mi ho bylo az lito … hlavne kdyz max
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Kurva ja plakal decka … to byla tak krasna cena … dopici
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Ač ho nemám rád, dneska Hamilton masterclass a posledních 5 kol jsem mu to i přál. A serou mě u McL, jak nejdřív zahodí závod Piastrimu a pak i Norrisovi ...
    TOFI
    TOFI --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    lol mclaren
    TOFI
    TOFI --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    Legenda!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Perez ma pry v novy smlouve klauzuli ze musi byt do letni prestavky max. 100 bodu za Maxem, jinak smlouva pozbyva platnosti
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Fuck :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Kdo tam vybírá tu komunikaci mezi týmem a jezdcem? Já chci slyšet, co říká LEC! Dneska to zase skvěle vychytal!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Zatim dobry. Mcl na mokru jezdi pekne. Snad budou i s Ickem :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Oka, ofiko teaser Pittova filmu F1 mě přesvědčil o filmu, který nejspíš nebudu potřebovat vidět :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Romanovi vadnou pneu už a ztrácí pozice. Trident má prostě problém nastavit auto a moc jim je to žere. To co se včera na mokru neprojevovalo a Roman mohl ukázat co v něm je, tak dnes ač co v něm je ukazuje, tak zase nastává tradiční problém. Musí na nich teď ještě několik kol vydržet než bude moct přeskočit na měkký tak aby mu nějak vydržely do konce, takže bude nutně ztrácet. Teď už sedmý
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Staněk na třetím :D Ale nepřezouval ještě
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tvl ve třetím kole další SC, Durksen out. Roman aktuálně jedenáctý po startu z 22
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam