• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ja obecne slovaky nemusim ale horsi nez richter to neni a to jeho zapaleni me bavi … co uz min je jeho vychovavani ale zas je doba kdy je to asi treba … pepa me bavi moc ale nesmi mluvit dlouho :)) takze ja jsem rad ze takova dvojka tu je a ze tu nemame jenom richtra s nakym jinym idiotem … chvalabohu za ne!
    DRSH
    DRSH --- ---
    VYWERN: ve zkratce cely jeho projekt " formulovej rodíny a ich pilotov" a "show", kterou kolem toho dělá. Úspěch mu přeji jen mě to prostě uplne míjí.
    A jako komentátor mi přijde průměrný i když cením že je to f1 maniak.


    "Zak a konečne tu máme tretiu letnú formulovú bombu 💣

    Formula 1 opäť na Slovensku 🚨

    Už tento štvrtok o 17:00 na námestí Eurovea (pri fontáne) v Bratislave odhalíme v House of Peroni Nastro Azzurro 0.0% repliku monopostu Scuderia Ferrari HP 🏎️💨

    Fotku si budete môcť spraviť nielen so mnou, ale aj s tímovou kombinézou a prilbou. Tešiť sa môžete aj na barmanskú šou a fajnovú taliansku kuchyňu.
    A v nedeľu na priamy prenos VC Belgicka na veľkoplošnej obrazovke 🏁

    Vstup je zdarma 🍻"
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MAEQ: Buliska je fangirl Leclerca, aktivní na sítích, která to nějakou záhadou dotahla do televize.

    Ale jako, ruku na srdce, když se na ni dívám bez zvuku, tak mi vůbec neva. 😅
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AVATAR: Btw F1tv ma sky sports audio stopu na druhým kanále.

    Takže já jsem tým Crofty.
    KALTY
    KALTY --- ---
    😂

    MAEQ
    MAEQ --- ---
    Btw když se tu řeší komentátoři - kdo je to ta Bulisová, kterou si tam teďka vzali k sobě do party?
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak pro mě je osobně no go spíš Král
    Nejvíc mě z nich bavil ten malej Slovák
    TOFI
    TOFI --- ---
    SCIFI: taky poslouchám Pepu na slovenskem Voyu
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    AVATAR: F1tv mám taky, ale nějak jsem si zvyknul na to, jak o závodění vypráví Pepa Král.. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: kdo by to rekl, budu rad kdyz to nebude naposledy :D i kdyz ve fotbalovych auditkach to asi nehrozi dal ;))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Lando sam rekl ze vitezstvi ve vcerejsim zavode nemelo patrit jemu a ze vitezstvi Oscara je zaslouzeny, tim bych to odlozil ad acta a tesil se na Spa :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    STRACENA: jo, ten ma fakt silnej prizvuk :D
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    AVATAR: Ale někteří noví jsou tam strašný. Konkrétně ten Ital, to se nedá poslouchat. Jinak stálá sestava supr.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEMENCE: naah. F1tv maj coultharda, muzes si prepinat pohledy z kokpitu a pokrejvaj komplet f1 a f2 zqvody za 150,- mesicne.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    AVATAR: Sky(Sports F1) is the limit!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    F1tv mnohem lepsi. Ale v english no :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRSH: a v cem? Ale chapu, ze nekomu nemusi sednout osobnost cloveka a projevu. Kazdopadne to co ted delaji na Nova Sport je fakt parada.
    DRSH
    DRSH --- ---
    jsem jediny komu prijde Eisele naprosto nesnesitelny?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    RB se hezky o vikendu rozpadnul. Perez klasika, pak podelali strategii Maxovi a ten vypenil. No za me minuska. Je videt, ze monopost jim nefunguje dobre a Max jde za hranu a pak dochazi k chybam, stejne jako Leclerk ve Ferku. Vtipne bude, az RB Max odejde a jim zustane jen Perez.

    Lando ma minusko taky, sice pozici pustil, ale to co se delo kolem byl fakt trapas.
    Piastry super a Mcl obecne taky.

    Sranda jak nahanel Max Luise a nejdriv probrzdil Ham a pak Ver. Jo kdyz se jede na hrane,delaji chybi vsichni.

    Jinak kdo nesledujete Nova Sport a EisKing, tak doporucuji. Hodne do toho investuji a tim jak delaji tour, tak jsou vic videt a zacinaji pravidelne delat rozhovory se zajimavyma osobnostma, pusti je natocit vic veci,maji vetsi tym moderatoru a celkove k lidem posilaji mnohem vic informaci, nez v predchozich letech. Za me super.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    KALTY: souhlas
    ANDR3E: jj myslím že to probralo více lidí kterí mluvili dlouho o tom jak dozral etc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam