• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: To víme my. Otázka je co má Max ve smlouvě 🫠
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Oni ale potrebujou ted tlacit kazdy bod nebo je ten mcl prejede a maji po titulu > kackach > vyvoji > a uz to jede :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JECZNY: mel jit do merglu, obzvlast pri tom jejich zlepseni, kdyby tam neprisel Max kterymu drzej fleka, tak mu smlouvu nejspis prodlouzej... ve Williamsu bude maximalne bojovat o 10.misto a zadnou diru do sveta imho uz neudela
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: me by se libila dvojice Emilek a Yuki, to by mohlo pekne jiskrit v kazdym zavode
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: Tak oni radši Daniela, který nebude tlačit na Maxíka 🫠
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOFI: Chudak … cekal na rb sedacku az vyhodi pereze a vono nic :)
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    ANDR3E: Za mě dobrý. Je tam vidět zlepšení a Albon je myslím vynikající jezdec a v konkurenci těch ostatních 19 egomaniakálních podivínů i dobrej parťák.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Carlos Sainz do Williamsu
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tvl to je kokot, to mel jit radsi do Merglu na rok... i kdyz jsem cetl ze ve Williamsu pozadoval klauzuli ze muze kdykoliv odejit kdyz se naskytne neco lepsiho
    KALTY
    KALTY --- ---
    Sainz - > Williams
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Co myslíte? Je to blbost?


    F1 LOOKBOOK | Basically, if you had any doubts about whether Checo was still at Red Bull, this one from Dazn resolves any doubts. 1 hour after the race,... | Instagram
    https://www.instagram.com/reel/C9-gqeLNJy1/?igsh=NGJzMGRnM2U5b3A4
    KALTY
    KALTY --- ---
    PEPAZZ: podle mě prostě blbost
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    KALTY: podle mě tam Rici pujde pač je s Hornerem jedna ruka, ale uvidíme podle me tenhle tyden to rozhodnou
    KALTY
    KALTY --- ---
    PEPAZZ: jo no, ale tohle team má vědět...
    PEPAZZ: ale Rici není řešení
    TOM_HOST: přesně... kdyby se neblížil Piastri a Ham (který by se asi na nějakou týmovou režiji vysral), tak mu mohli říct ať poslední kolo nabere bordel na gumy, ale když máš dva vlčáky za sebou tak si asi hodil někdo mincí no a asi by blbě vysvětloval ing Georgovi, ať si nabere bordel a má pustit Hama, ať mají radši 1-2 než 1 a nic
    STRACENA: třeba to bylo to kilo a půl George :D :P
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    PEPAZZ: Tomu tak nechali šroubovák pro jistotu, vždyť říkal že se mu tam u nohou něco hybe 😬
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    STRACENA: protoze za nima nejel rozjety ham :) on to podle me pretah ty posledni kola kdy se honili pac ty vyjezdy mel mnohem lepsi nez lujz a to ty gumy musely proste letet dolu jak svina ... premotivovany ale klobouk dolu za ten vykon ...

    ale nerikejte mi ze kdyz tam ve fabrice sedi 50 lidi nebo kolik na boxu plno strategu vseho mozneho a ani jako JEDEN nerekne "hele to by moh byt problem decka" :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PEPAZZ: vyhral f3 a f2 ve dvou sezonach. Mcl ma ted imo nejsilnejsi dvojku na gridu. Kazdopadne Lando byl "horsi" ve dvou zavodech (v obou posranej start) a "lepsi" ve zbytku, takze bych ho zatim nezatracoval :D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    STRACENA: jo vypadá to že je ten nápad Russela docela překvapil, ale zase musí se jim nechat ze ten víkend na tom aby se umístili nechali fakt všechno. V patek total nahovno auto, všechno prekopat vratit starou spec na sobotu a tu doladit muselo dat desně práce že tohle jim fakt mohlo prostě jen utéct
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    PEPAZZ: všeude se píše že je to tim, ale já se ptám: proč teda nebyl diskvalifikovanej Alonso, Stroll nebo K-Mag? Neni to spis tim, že Merc nepočítal s variantou jednoho pitstopu a tudíž prostě chyba? To že to chtěli zamaskovat nevytažením benzínu tomu jen nasadilo korunu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam