• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    imho tohle proste byla smula... jasne Ric se mohl drzet dal, ale rozhodne to je v mych ocich mensi ridiccskej fuckup, nez Georgovy kamikaze akce...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    leda by si na nej max nekde pockal a poslal ho do zdi :D Titul uz ted stejne neziska, tak by mohl jit full kamikaze mod :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jako jestli bude PER druhej, tak je to jasny :D #kamikaze
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: ted by mohli nasadit Russella jako kamikaze, preci jen by bylo napadny kdyby to zase musel spachat Battery
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: me prislo ze ta trat v rakousku hodne sedla RB a Ferrari a nemyslim si ze je RB o tolik horsi auto nez Ferrari, spis Gasly je slabej... proti Maxovi ale nic nemam, nemel jsem moc rad ze zacatku za jeho kamikaze akce ale ted mu fandim
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: tam dneska ukazovali ze tam je i změna povrchu mezi závodní trati a normální silnici a ze to úplně nepomáhá vybrat mulsanne..mě prislo ze se tam #64 taky vrhla trochu jako kamikaze,ale vysvětluj zavodnikovi ze v 24hodinovym zavode nemusi pořád závodit jako kdyby to bylo poslední kolo:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Hodiny, naraženej nárazník vlevo, naraženej nárazník vpravo, sestřel #64, poškozený šaši pravděpodobně, jestli on to nebude nějakej Kamikaze :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jsem zvědavý co u Ferrari vymyslí, když v P3 "natrénovali" jen US. První dva tréninky byly na vodě, až ve třetím bylo možné zkoušet nastavení pro různé suché pneu. Všechny týmy jely v tomto časovém pressu aspoň jedno auto na jedné směsi a jedno na druhé, zatímco ferka do toho od začátku vlítli kvalifikačním stylem a to pouze na ulatrasoftech, hrdě zajeli nejrychlejší časy, ale tak nějak... zbrkle, jakoby chtěli vychytnout nastavení jen pro pro kvaldu a v závodě pak na druhé mandatory směsi děj se vůle boží. Jako trochu loterie to bude pro všechny, ale taloši do toho vlítli po hlavě, to jsem zvědav na nové neotřelé strategické průšvihy :D Čekám že v plánu bude Kimiho kamikaze útok na Hamiltona a Vettel to bude muset nějak usmykovat do zdárného konce :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    a Rebellion #1 s kterym Lotterer udelal ten kamikaze nalet v prvni zatacce je na 4.miste
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VICTIM81: jemu asi úplně nepomohlo jak se ho že začátku všichni zastávali i pri těch jeho kamikaze akcích a teď je taková princeznicka, by měl využít že má jako partaka zrovna Ricciarda, Disco Dan by mu mohl dělat naky pravidelny školení jak být víc v klidu na trati i mimo trat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam