• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    MIDORI: si přečti ty sračky tady a budeš mít jasno
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    co to je proboha za klub? vubec nechapu smysl..... a uz vubc nechapu zahlavi.... jaky komari??
    JEDI
    JEDI --- ---
    OVERDOSER: přesně tak
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    JEDI: jak to tak ctu, tak nejvetsi ZMRD ses tady ty
    BLAF
    BLAF --- ---
    Mam take takovou teorii, doufam, ze se nikdo neurazi, ale prisli jsme na ni jeste s dvema kamarady po deseti plznich, tak by mela byt pravdiva:
    - lide, jejichz ID obsahuje pismena C M P a N, nebo(!) J a D, pripadne jejich kamaradky, maji na chodidlech stopove mnozstvi plutonia 239, a proto by meli byt preventivne vysetreni na paranoidni psychozu. :)
    OMI
    OMI --- ---
    JEDI: jhá mám teorií... až hanba. myslím, že tohle hledání zvířecích minulých životů či archetypů je moderná náhražka za tisícileté kulty totemových zvířat.
    JEDI
    JEDI --- ---
    OMI: taky existujou teorie, ze lidi s timto typem oci, maj jesteri DNA ...
    OMI
    OMI --- ---
    JEDI: tovíšžejo, já ty ještěrky začnu lepit po netu a vony mě sežerou. Celej říčnej. Místo "Komáři" rpostě řikat "Kokoti" a je vymydleno :-)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    JEDI: dík, to se mi ulevilo :))
    JEDI
    JEDI --- ---
    _AMBRA_: já se domnívám, že není komár
    JEDI
    JEDI --- ---
    OMI: mas nejaky fotky?
    JEDI
    JEDI --- ---
    KEPASO: to ze mas modry oci, este neznamena, ze jsi komar.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    mam modry oci a zrusim tento klub, čarymaryfůk!!!
    OMI
    OMI --- ---
    CAMPANELLA: Můžeš tu statistiku uvést nebo přesně citovat?
    Protože já takový znám s očima černejma, hnědejma, jednoho se žlutejma. nějak bych si to netroufal položit na stůl jako průzkum dávající jasný výsledek.
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    Hele a ma tahle diskuze smysl jeste pro nekoho jinyho nez pro tebe a tvoji kamosku se kterou vas to jen tak napadlo? Mozna pro Jediho jeste ten to asi jedinej chape, holt mind trick :)
    BLASTO
    BLASTO --- ---
    THE_SECOND_GUY: hlasim se do "cervi" diskuze :-D
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    86 štípanců na nohou a ramenech!
    Poučení?
    -už žádný sex na louce u vody
    -repelenty jsou nanic
    -když odeženeš komára,je jich na tobě dalších deset
    -zabij komára,ušetříš si nervy
    JEDI
    JEDI --- ---
    THE_SECOND_GUY: ne kdyz mas hnedy oci tak nejsi komar.
    mlcet o nicem nebudu, at definujou

    klub o cervech se klidne muze objevit

    ona je kategorie "svině" definována modrejma pichlavejma očima? ne není, tak to je jiná kategorie.

    řeší se tu poznávací znamení "šílenců".

    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    JEDI: lol, to je pěkně trapná teorie....
    Já například jsem doslova ztělesněním sobeckosti (nikdy nedělam nic, co pro mě samotnýho nemá význam), ale nemam modrý oči ani šílenej prázdnej pohled (spíš zmateně nepřítomnej, jak mi furt lidi řikaj)... takže jsem taky komár nebo jak jako? (O těch zmrdech radši pomlčte ;) nebo zjistíte že podle jíný definice jste jima taky.)

    Máte v tom dost mezery. Zejtra by se tu moh stejně tak objevit klub o "červech", jejichž poznávacím znakem je třeba to, že nejsou blonďáci a maj rádi kofolu... (nebo že se jim líbí starwars)

    Chci tim říct, že je zbytečný vytvářet nějakou novou kategorii pro tyhle lidi, ta kategorie už dávno existuje a jmenuje se "svině" a ne "komár"....

    Neni co řešit. Pořád to tu připomíná jenom ublížený fňukání jak s váma nějakej bezohlednej šílenec vyjebal....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam