• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    OMI: to, ze jedi ma mozna spatnou zkusenost s modrookejma lidma neznamena, ze vetsina modrokejch lidi jsou hajzlici.. at jediho vypekl kdokoliv, tak porad nechapu smysl tydle diskuze... odmitam to proto, ze to proste nechapu....???
    OMI
    OMI --- ---
    MIDORI: Spíš myslím, že šlo o ještě mokrou, nedoformulovanou teorii vycházející z toho, že většína padouchů, kteří jej vypekli, vypadali takhle a chovali se takto.
    Ovšem reakce, které to tady sále odmítají s toutéž výmluvou, jako teď ty, mě začínaj nahlodávat, jeslti na tom něco nebude... Dyť nemůže bejt tolik lidí negramotnejch. Něco na tom musí bejt divného, když to tolik lidí čte shodně "naopak".
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    JEDI: a podle ceho usuzujes, ze vetsina hajzliku,
    neboli podle vas "komaru", ma modry oci????
    JEDI
    JEDI --- ---
    OMI: závěry na které by se v tuto chvíli dalo spolehnout v tuto chvíli nemám.
    OMI
    OMI --- ---
    JEDI: "často" je prd ukazatel. Jak často. Jak se na to můžu spolehnout.
    Já jsem taky modrookej blonďák a v jádru jsem sociopat. K tomu co se obvykle nazývá "sociální cítění / spolupráce" jsem se dostal trochu oklikou. A nemyslím si, že bych byl ozdobou tvé sbírky.
    JEDI
    JEDI --- ---
    OVERDOSER: no vem par fotek... a podivej se jak se mu oci meni..

    btw pastni sem tvoje oci..
    (klidne bez hlavy, at neni poznat, ze jsi to ty)

    smysl... bavit se o tom, ze hazlici maj nektery znaky spolecny a casto maji modre oci, ze urcitej typ oci...

    pridat nejaky svoje zkusenosti a tak.


    Mam jednu zkusenost, komar o sobe dycky vi, ze je komar, ale nechce jim byt.
    Casto to vehementne popira.
    OMI
    OMI --- ---
    OVERDOSER: co tvoje stíhy? dneska zrovna síla, mrchy, viď? :-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    OVERDOSER: presne tak
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    JEDI: a Mark Hamil je podle tvyho skvelyho usudku co?
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    porad mi unika smysl tohodle klubu... urazet nektery modrooky lidi, soudit je podle fotek, "koncentrovat" je tu ??? (proboha!) no co vy ste za zmrdy
    OMI
    OMI --- ---
    MIDORI: Nikdo neříkal, že modroocí jsou dycky ti hajzlové. Bylo řečeno, že ti hajzlíci mají některé znaky společné a často mají modré oči. Mimo jiné.
    Les je ze stromů, ale strom není z lesů.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    To je pěkná blbost, rozlišovat lidi podle očí, něco jako znamení zvěrokruhu, já mám modré oči a vůbec nemám nedostatek flexibility v sebereflexi... Nemusím, nikdy se nepletu a všechno vím.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    OVERDOSER: no ja jsem to cetla, ale prave ze to absolutne nechapu, o co tady jde.... a jakozto modrookyho cloveka me to dost zarazi, co se tady resi za pi.oviny...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    JEDI: proboha co to je za keci????
    OMI
    OMI --- ---
    JEDI: Jasně, kdyžtak se vymyslí nějaká další pěkná kategorie. Třeba Pučmelouni.
    JEDI
    JEDI --- ---
    OMI: no ti co tady nejvic nadavaj by sem mohli poslat fotku svych oci... treba by tech pučmelounů mohlo bejt víc.
    JEDI
    JEDI --- ---
    "preblikava mu to tam"
    JEDI
    JEDI --- ---
    _AMBRA_: to jsem ti ale nerek ty dalsi veci co jsou v tech ocich..
    cituji "komar to neni, ale je zlej, komarem se muze stat na to tata"
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    OVERDOSER: mno to snad nééé!!! ^_^
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    _AMBRA_: jestli nejsem, tak ted teprv budu! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam