• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PALACH: ridka
    PALACH
    PALACH --- ---
    MIDORI: moje řeč, ani nevím jaká tedy byla ta konzistence :(
    CAMPANELLA: zrovna bych takovou debatu zrušil..i ti co se to tady snaží táhnout nemají žádné lepší názory..prostě brak a kdyby to šlo vidět tak řeknu že je to fraška..
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MIDORI: Tak, o hovně. Souhlas.
    CAMPANELLA: Tebe stačí potkat na nyxu...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Co cekas, jsem holt komar, co rekl z plnych plic, co si mysli
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    DANKLAR: ja to taky sama nevim, ze zacatku jsem se snazila to pochopit, dokonce jsem sem hodila i svoje oci, ale nebylo mi skoro nic receno. Proste todle je klub o totalnim hovne...
    PALACH
    PALACH --- ---
    CAMPANELLA: že to tady vůbec píšeš, no rofl, diskuzní server
    PALACH
    PALACH --- ---
    CAMPANELLA: říkáš hodně tekuté, nebo husté? teď nevím ale to co jsi řekla je nějaké ...divné..můžeš být trochu konkrétnější?
    a btw můžeš mi odpovědět na dotaz z 15.08 který sem měl na Jediho?
    PALACH
    PALACH --- ---
    MIDORI: a to sem se tady snažil upozornit...prostě klub který mele ho*na a pak spekuluje o tom jaký má to mletí výsledek na tekutost daného předmětu...no prostě fuj..už aspoň vím jak mohlo dojít ke vzniku některých směrů
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MIDORI: Tak nám poraď, co má za smysl, má-li nějaký... (imho nemá), vtipné to není, vážně to taky nemyslíte (to by bylo hloupé)...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    tenhle klub je naprosto o nicem, krome jediho, omiho a campanelly asi nikdo nechape jeho smysl...
    PALACH
    PALACH --- ---
    to tady mým odkazem veškerá diskuze skončila? zajímavé
    PALACH
    PALACH --- ---
    JEDI: já se tady zavítal několika nepravděpodobnými kliky tlačítka na mé myši...ale strašně mě pobavilo, když sem čet o tom že vlastně hledáme nový druh člověka, kterého jsme si sami definovali....zajímavé že jsem si těchto "lidí" ještě nevšiml...je tato diskuse o tom že tady jsou? nebo o tom že jsme si my vytvořili dojem jejich přítomnosti?
    MDFK
    MDFK --- ---
    CAMPANELLA: chodim sem se zvědavosti, že se s nějakou novou reakci+, dozvím proč máš tenhle klub :)
    JEDI: prostě se necháváš ovlivnit čistě vizuláním efektem modrých očí. (tolik k tomu světlu a bar.spektru) no a pak je tu ten gen, který produkuje pigment melanin, který rozhoduje o bravě očí, vlasů a kůže. Nemyslím si že by jeden zmutovaneju gen, který snížuje pigmentaci oka --> modré, zelené oči, měl ovlivnit povahu člověka.
    Komáří teorie není děsivá, je to jen hloupý předsudek pár lidí
    BLAF
    BLAF --- ---
    JEDI: Podivej, ja bych rozhodne nemel problem bavit se o lidech, co maji silne libido, nedostatek flexibility v sebereflexi a sekundarni znak je, ze jsou to proste zmrdi s libovolnou barvou cehokoliv :) Ty modre oci tomu ovsem dodavaji ten vyrazne iracionalni punc.
    Jo a jeste me trochu desi to jesteri DNA :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    Byl bych hrozne rad, kdyby se teorie vyvracela a byly by k tomu nejaky duvody

    duvod je to nevysvetlinej dojem, je to picovina neberu.
    JEDI
    JEDI --- ---
    MDFK: nevysvetlitelnej dojem - terminus technikus

    furt mas dojem, at si myslis, co si myslis, furt mas dojem.
    nic jinyho nemas.

    v tedle terminech se babrat to je jak materska skolka.

    zkus rozvezt neco o tom lomu svetla, pigmentu atd. pripadne nejaky odkazy na neco, abych si o tom mohl neco precist. Bych obohatil diskuzi.

    Predpokladam na zaklade toho, ze rasy lidi jsou rozdilne, že lidi s modrýma očíma jsou jiní než lidé z hnědejma.

    stejne jako tak jako cernej je jinej nez bilej.

    Chápu, ze komari teorie je desiva.

    Zkusme tu moznost pripustit.


    Ty, kdyby to byla totalni picovina, tak nad tim mavnu ruku a jdu dal. Ja ale mam "nevysvetlitelnej dojem", ze v tech ocich neco vidite...
    a ze jste z toho vydeseni.





    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF:
    a) bavime se tu o lidech, co maji silne libido, nedostatek flexibility v sebereflexi a sekundarni znak jsou pichlavy modry oci
    b) posli fotku oci
    c) podivas se a uvidis

    jsi vubec schopen pripustit tuto teorii jako takovou?

    MDFK
    MDFK --- ---
    CAMPANELLA: heh klub od jakémsi nevysvětlitelném "dojmu" asi. Nevím co nového nám chcete sdělit a ani jste to vlastně za 160 příspěvku neudělali. Spektrum světla a pigmentace oka je dávno vysvětlena, žádný záhady jen trocha genetiky a lomu světla. Ano oko je oko do duše okno, ale zle, mile, tvrdě, něžně, nasraně, láskyplně apod. to se umí ukázat v oku hnědém, černém, zeleném, modrém. Asi bylo myšleno, že na modrém to jde více vidět ne? Opříst to nějakou komáří teorii tak to s prominutím paranoia je.
    OVERDOSER
    OVERDOSER --- ---
    kazdou teorii muzeme vyvracovat nebo potvrzovat, vzdyt se to tady koneckoncu deje... kdyz si zalozis takovouhle kontroverzni diskuzi, tak musis pocitat se stejnou reakci
    BLAF
    BLAF --- ---
    CAMPANELLA: S tou paranoiou, s dovolenim, do hajzlu nepujdu, protoze vpravde netusim, jak jinak si mam vylozit vas pocit ohrozeni ci nepratelstvi od skupiny lidi, kteri se neprovinili nicim jinym, nez tim, ze se narodili s modryma ocima :P
    Ale treba je to pouze projev me komarovitosti, ktere jsem si diky sve male vnimavosti proste nevsiml!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam