• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CAMPANELLAMoc pěkný komáři teda
    klub o komárech, což je polorasistická teorie,která se týká lidí s modrejma pichlavejma očima, tim polorasistická myslim ne jako rasistická, ale něco na ten způsob, protože to kritérium je dost individuálníní- to rasistický píšu, ptotože uvažuju nutnej kontext vašich asociací... (jestli to tak někdo pochopí, tak se naštvu, protože to je abstraktně ošetřený) tak jsem tu chtěla koncentrovat homozigoty nebo hetorozihoty dominantní, co se pigmentu týče, ty oči jsou jen vodítko, primární znaky jsou silné libido a nedostatek flexibility v sebereflexi. Více v klubu.
    rozbalit záhlaví
    JEDI
    JEDI --- ---
    DEMONOFANARCHY: pridej jeste nejaky znaky..
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Koukam opravdu debata na urovni.

    Ja si treba myslim ze jeden z identifikacnich znaku svini je podnikani v prodeji kavy.

    A ted mi to vyvrat:-D
    JEDI
    JEDI --- ---
    treba tema fotkama chceme ukazat kdo asi komar je a kdo neni
    JEDI
    JEDI --- ---
    MIDORI:
    Bavime se o teorii.
    Takze si o tom povidame a davame ji dohromady.
    Polemizujeme a tak dal.
    Rozsirujeme povedomi o teorii.



    MIDORI
    MIDORI --- ---
    JEDI: tak ze tu chcete debatovat o lidech svinich, ktery mivaj casto modry oci... stejne mi ale neni jasny, ceho touhle debatou chcete dosahnout, krome toho, ze sem hazite fotky....co si od tyhle debaty slibujete?
    JEDI
    JEDI --- ---
    AXTHEB: tak jak jsi to napsal tak jo.

    a jeden z identifikacnich znaku svini jsou ty modry !pichlavy! oci.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Chapu to dobre, ze tu tvrdis ze svine s modrejma pichlavejma ocima sou svine s modrejma pichlavejma ocima?
    JEDI
    JEDI --- ---
    Campanella: udelej anketu.. anonymni...

    kdo si mysli, ze tato teorie je absolutni kravina
    Ja
    Ja ne.

    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF: Usuzovat charakter cloveka dle barvy oci uz JE prehnane.

    Todle zni jak veta papeze, kterej rekne BUH EXISTUJE, JE MILOSTRDNY A VSEMOHOUCI. AMEN.

    Amen... haleluja.
    JEDI
    JEDI --- ---
    BLAF:

    a) proc je to prehnane?
    b) nikdo tady neusuzuje charakter clovek JEN podle barvy oci.
    BLAF
    BLAF --- ---
    DANKLAR: Ona jich ale krade vetsina, takze bychom Occamovym sekackem uzitym ad absurdum mohli dojit k tomu, ze kradou vsici. A o to tu zrejme jde!

    JEDI: Nekteri moudri lide pravi, ze rasa je socialni konstrukt, coz je ovsem dle meho velmi slunickova teorie :) Na druhou stranu se to s temi rozdily nesmi prehanet. Usuzovat charakter cloveka dle barvy oci uz JE prehnane.
    Tolik k tomu, proc vetsina lidi povazuje tuto teorii za hovezinu vzniklou spise ucinkem nejake vesele drogy nez racinalni uvahou o problematice genotypu :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: o pár příspěvků níže tu byla diskuze o komárech v potenci.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: To, že na mě to platí, neznamená, že je ta teorie co k čemu, jak by řekl DIVER, to že jeden (:o)) cikán krade, neznamená, že kradou všichni...
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: je to jasný.... libido a nedostatek sebereflexe :-)))))))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: Modrý a jsem rezavej, takže mám nejkvalitnější genetickej materiály, vy hovada. Měli byste se klanět!
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: P.S. Jaký máš oči?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: Mě na tom není jasné, proč bych nemohl člověka posuzovat jak vypadá?

    Offtopic
    Posuzuje se snad člověk pouze podle činů?
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: Co ti konkrétně není jasné na tom, že nemůžeš posuzovat jaký člověk je, podle toho, jak vypadá?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DANKLAR: Ne neni to jasný vysvětli mi to.

    Dle fotografií, které jsem dodal, neposuzuji lidi jen podle barvy očí ale i dalších znaků.

    např. modré, pichlavé oči.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    JEDI: Je to píčovina, protože nemůžeš posuzovat lidi podle barvy očí. To je snad jasný, ne?
    JEDI
    JEDI --- ---
    pořád tady narážíme na to, že tadle teorie je pičovina

    ale nikdo mi neřek proč to píčovina je.

    Rád bych to věděl.


    a nebo se tu řeší, že nikdo nechápe proč tu ten klub je. Pokud to nechápe, ať si přečte záhlaví a nějaký příspěvky ode mě. Snažím se to vysvětlit po lopatě.

    Prostě nějaký lidi, který nějak vypadaj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam