• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: jasny :) tak vyzkouset se ma vsechno :) zni to fakt zajimave :) vyzkousim ;)

    btw jak je to se zkousenim na nekom cizim bez jeho vedomi, je to podobne jako u reiki, ze ten druhej proste neprijima nebo je to jako tripa do piva a cekas co se stane ?

    Ne ze bych to chtel nekomu bez jeho vedomi aplikovat, ale zena by obcas potrebovala takle poposoupnout, zel bohu kdyz se s ni snazim o techto vecech bavit zabejci se rekne, ze tomu neveri bez toho aniz by to zkusila ... tak bych ji chtel tak nejak nenapadne soupnout, aby o tom premejslela trochu jinak ;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: nechcu te ovlivnovat,ale pokud te to pritahuje,kor nejaka konkretni lahvicka,jdi do toho a nasleduj svuj vnitrni impulz,urcite to prinese ovoce
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: aura somou se proste namazes a budes bdely ke zmenam ve svem zivote-nic vic,nic min,s reiki pracuj podle svych moznosti,staci chvilku,kdyz ses treba na zachode,nebo jedes mhd-no stres;)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: no ja se nebojim spis me to stve ze bych se chtel reiki vice venovat a vice se ucit a pozorovat, nu a je to tak, ze malo kdy vydrzim soustreden nebo vubec vnimam, vetsinou to vyjde tak, ze usinam a zacnu si posilat, ale to povetsinou okamzite usnu, tak jen aby to nedopadlo stejne ;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ono se to propoji s kazdodennim zivotem,toho se neboj,akorat potrebujes chvilku kazdy den na mazaci ritual;)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: to zni dost zajimave :) kdyz to ja bych si potreboval vzit tak mesic volna trochu se venovat sam sobe a zajet si to jako ritual a pak by to slo, takle se bojim, ze bych to vyzkousel, ale asi dal nejak nepraktikoval

    achjo materialni cas je hrozne svictvo :/ clovek by potreboval neco dodelat, ale casu je proste malo :/
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    OREA: tyjo, myslite ze jsem to nezkousel bez??? to byl jen experiment, bylo zajimave pozorovat co to dela na jemnohmotnejsich urovnich
    OREA
    OREA --- ---
    SHKRK: to me nejak nejde dohromady covece, nemam nic proti lsd, ale jako myslim ta kombinace s kvintesenci,,,, jako asi experiment dobrej,,ale asi by to bylo lepsi bez omamnych latek ne? zkusit co to udela,,,
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: to asi ne:))
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: mno kdyz jsem cca pred 2 mesicema cvicil na lsd s Maha Chohanem, tak jsem neveril vlastnim ocim co tyto cviky dokazi zpusobit:)... ale to sem asi moc nepatri
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: ale k tomu se neji to lsd;))))))
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LILY: cviky s quintesenci cos mi ukazovala:)
    LILY
    LILY --- ---
    SHKRK: A copa je to cvičení po probuzení? :)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    mozna je to tim ze cvicim rano po probuzeni:)
    LILY
    LILY --- ---
    SHKRK: Já to tak nepociťuju. Žádný trip.. :) Ale překrásně voní.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: to jo,grejta krist :)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: :), je fakt ze od doby kdy sem dostal tu borelku na me klistata nelezou:)... pomaha mi to s celkovym vnimanim, kazdy den 10 minutove cviceni je fakt mazec
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: a pomaha to na kliste?;)))
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    si ted davam Kristovu quintesenci a co mi to roztaci pri cviceni... whuaaa, docela sila, tezko popisovat, ale kdo si daval nekdy LSD tak je to jako najezd bez telesnych potizi, proste cistotka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam