• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: ja myslim,zes usel hodne velkej kusanec,sice sem te dlouho nevidel,ale je to citi z tec prispevku,hold,vsichni se menime;)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    na uzemeni pracuju, ale furt mam kam jeste pouste koreny
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ajo;/

    MRAK0S: presne tak
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: ze jo, tak ja uz vim tedka minimalne o jednom z prahy co nema vecer co delat :D
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: no to mam no, jen ta mi dala kosem a jela na vikend nekam kalit no a uprimne tam si nejsem jistej, ze mam to spraqvne zazemi, ktere bych asi ocekaval, pfuuj vyzadovat ocekvat proc ? , spis v posledni dobe komunikace nejak vazne a dochazi k tomu nepochopeni, kterym jsem byl dnes cely den obklopen :/


    LILY: stara kolena ? aj lenost to je jina to znam taky, to si rikam porad kdy me jednou zabije ;)
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: To mi nevadí. :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY: to prijde;p
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Já už na stará kolena nekalím, jsem spíš návštěvový a čajíčkový typ (zvláštěpak když se staví ke mně, páč su líná), akorát v Práglu, kde teď zrovna bydlím, mnoho přátel nemám. Jo, v Brně by to bylo něco jiného.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ja jsem myslel,ze mas zenu
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    LILY: v patek vecer sama doma ? teda ne ze by me do toho neco bylo, ale jsem myslel, ze v patek se povetsinou kali/sdruzuje s prateli
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: No já doufám, že doma (kam z práce zamířím) už mě nikdo otravovat nebude. Jeden spolubydla na dovolené, druhý tam moc nebývá...tak leda sousedi že by chtěli obtěžovat. :o)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: do numerologie uplne nevim, ale tusim, ze jsem nekde cetl, ze prilis mnoho osmicek v datu neni uplne ok ;)
    no to ja se neme ke komu uchylit, takze plan je jasnej dneska se nekde decetne opit zitra vstat s jasnou hlavou a soustredit se na sebe ;p
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: tak ono si to datum primo zada 22.8.2008
    ja jsem se akorat potkal s otcem a vznikl mensi konflikt,nasralo me par ridicu na silnicich,ale ted sem u pritelkyne doma a je to fajn;)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    LILY: to se mas ;) i kdyz odejde jedno utrpeni a prijde dalsi ... "..did to nema cenu, tam prijde jinej ..."
    ne normalne takovej pesimista nejsem, ale tento tyden byl fakt narocnej jedna lahudka za druhou, clovek to proste nestaci pobirat ;)
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Už jen hodinu a mé utrpení skončí. :o)
    MRAK0S
    MRAK0S --- ---
    RANGDROL: no nyx obecne v porozumeni beru s nadhledem, i kdyz kolikrat si tu lepe pokecam, nez s nekym osobne ... asi je to v tom, ze clovek se snazi lepe formulovat sve myslenky kdyz je pise ... nevim jak bych se toto snazil rici slovne ;)


    LILY: prave dneska v praci uplne to sami, bud lidi ignorovali a nebo posilal do oneh mist

    fakt dneska zajimava kombinace energii, a to ten den tak pekne zacal a to mam za to, ze jsem z toho mel takovou radost se to proste muselo obratit
    LILY
    LILY --- ---
    MRAK0S: Ano prosím. i pacoši, co mi chodí do práce jsou dnes nějací divní a hlavně mluví tak potichu, že je není slyšet, tudíž míra nedorozumění ještě vzrůstá.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    SHKRK: dobre pane,sebereflexe roste.ze ty se uzemnujes,priznej se;)
    btw. nevysli jeste novy IT?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    MRAK0S: ze by kvuli tomu,ze sedis na nyxu?;)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    diskuze :: BAZAR u NYXe - Inzerujte - prodavate, ci - tohle znamena: kde jsi byla v danou chvili kdyz jsem ten odkaz kopiroval... dale to myslim a nemyslim ma spolu docela dost spolecnyho...ale to ze jsem se tak blbe zasmal byla ma egohonka za kterou se omlouvam... jinac jsem to trosku vnimal jako male utoky tak jsem se jednoduse branil...schizoidni chovani co??? tim bych to smaznul a pokracujem v tematu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam