• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OREAAURA - SOMA
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    lze použít aurasomu i jako lubrikant ?
    OREA
    OREA --- ---
    TAKŽE NEVÁHEJTE A PTEJTE SE.
    OREA
    OREA --- ---
    Přátelé, jsem mile překvapena z tolika příespěvků.
    PALEONTOLOG: a pro všechny další:
    Odkaz na Barevný Svět a jeho stránky, kde naleznete také adresu, je v záhlaví.


    Co se týká lahviček, opravdu na některé máme slevy tak jak uvedl Rangdrol, to jsou lahvičky které byly vystavené, anebo mají nějakou vadu, ač jsou úplně nové. Kromě těchto zlěvněných (Big 350,- , Small 250,-) máme i další, starší za 100,-
    Pokud nejste z Prahy, můžete si do BS zavolat a zjistit, zda-li máme ve výprodeji zrovna tu kterou chcete a pokud ano, není problém Vám lahvičku kamkoli zaslat...

    Anebo se můžete zeptat přímo zde (jak už jsem uvedla v záhlaví, tato diskuse je v přímém kontaktu s BS) a já to hravě zjistím. :)
    LILY
    LILY --- ---
    PALEONTOLOG: Až uvidíš cedulku Kooperativa, tak vlezeš do průjezdu a pak zazvoníš, páč oni mají vždycky zavřeno (to jen, aby tě to neodradilo).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tka jsem se proklikal k číslu 57, takže na milay horákové č. 57, mrknu tam
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    >:3
    LILY
    LILY --- ---
    PALEONTOLOG: se koukni na http://www.aura-soma.cz, tam je vše napsáno.
    PALEONTOLOG: Zajisté, leč flaštičky překrásně voní i vypadají.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jo, a číslo popisné ?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    PALEONTOLOG: praha,kousek pod letnou,ulice milady horakove
    EXI
    EXI --- ---
    RANGDROL: dík za nabídku, ale jsem z Liberce ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    to nevadí, zlevněnka je moje vlna, stejně ty změny probíhají uvnitř tebe a placebo má taky výsledky, co paní magistro ?
    LILY
    LILY --- ---
    PALEONTOLOG: Nebo co jim bylo vysáno..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    hm, a kde je barevný svět ? :) slevněná aurasoma by mohla dobrá vlna pesně pro mě :DD
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    EXI: normalne stoji 720,pokud ses z brna,tak ti muzu nejakou dovest,pokud me napises jakou a budou ji mit.
    PALEONTOLOG: vetsina z nich je v pohode
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jo tywee, ale když byly rok pod sklem.. bůhví co nasály :-P
    EXI
    EXI --- ---
    RANGDROL: tak to je mazec, skoda, ze nejsem z Phy.. kolik tak stoji normalne velka? ja jsem za ni daval 7 stovek
    LILY
    LILY --- ---
    RANGDROL: Také jsem se tam již ukázala.. :)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    v barevnym svete prave ted vyprodej lahvicek co byli vystavene pres rok za super ceny!!!!
    velka za 350,mala za 250,-
    OREA
    OREA --- ---
    OREA: sorry,ten odkaz na barevny svet nefunguje, ale odkaz je kdyztak vyse... :)
    OREA
    OREA --- ---
    Milí přátelé
    Od prosince nabízíme v Barevném světě novou službu – poradnu zdarma (konzultace barevné terapie do 15min).
    Věnovat se vám bude paní Marie Dvořáková.
    Poradenské dny budou (zatím): středa – 16-19, čtvrtek – 13-16 a pátek 10-12 a 13-14 hod. Podle zájmu můžeme časem upravit.
    Přijďte se zeptat na to, co znamená váš výběr lahviček, můžete se poradit také o lahvičkách, které už máte doma zakoupené, nebo o jiných produktech Aura-Soma.
    Těšíme se na vaši návštěvu
    Marie Dvořáková a tým Barevného světa

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam