• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOCURMOSURZávislosť na Internete počítačových hrách a PC
    GAZY
    GAZY --- ---
    GAZY
    GAZY --- ---
    Tezka zavislost na : star craftu , cs 1:6 , ragnarok a na traktoru 3 ☺ hraje nekdo scbw ? :D
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    to je vyborne, tusim sa tam najdem...
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    no,ono to nebude primo prace o internetove zavislosti, jen mame upravit jeden ucebni manual, jehoz jedna cast se tohoto problemu tyka. Ale jinak jsem narazila na sice starsi, ale zajimavy clanek: http://www.netaddiction.com/articles/symptoms.pdf
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    THE_DARKNESS: zdroj ti uz neviem poradit. skus guglit niektory retazec z textu. Ale ak napises pracu, podel sa s nami o Tvoej zavery ak mozes.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    THE_DARKNESS: zkus majitele :)
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    cau, nemate nake relevantni linky tykajici se tehle problematiky? zajimalo by me treba odkud bylo cerpano pri tvorbe zahlavi tohto klubu. dik, hodilo by se mi to do jednoho ukolu, co musim tento tyden vypracovat
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    CLONE9
    CLONE9 --- ---
    Že vás trápí takový blbosti jako počítačový hry, to chcete čučět na televizi ?

    Ah, málem bych zapomněl World War II Online: Battleground Europe http://www.battlegroundeurope.cz/video.php
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOCURMOSUR: tak koukám, že jsem to tu nějak zabil tu diskuzi :-)

    Kdybych lepší radu mě, dal bych jí především sám sobě, ale já ji nemám...šefe, nemám!

    Myslím, že to je jako s každou závislostí, když se toho zabavit chceš tak to jde, když máš silnou vůli, ale musíš u navždycky abstinovat, protože jak jednou zase začneš, tak si v . . .tam kde dřív.
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    FUMO: tak daj lepsiu... ja beriem :D
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOCURMOSUR: tvoje rada je na úrovná help ve Windows. kdyby to bylo takle jednoduchý tak by asi lidi nebyli závislí, ne?

    já závislej sem a taky mi to nějak nevadím prostě si jen musím "denně" zahrát, občas taky třeba jeden den vynechám, občas. . .
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    FANAE: samozrejme, len sa bavim o zavislosti a nie o dobrovlnej hre.
    FANAE
    FANAE --- ---
    KOCURMOSUR: TO vis ze jo :P Nevim, proc bych na tom mela neco menit, kdyz mi to vyhovuje tak jak to vedu? Proste si uzivam, dokud si nenajdu praci tak, jak me bavi nejvic..
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    FUMO: mam pre Vas radu lamky ;) odinstalovat, znicit CD a zacat nieco robit :)))
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOCURMOSUR: jediná odvykačka z Lineage je Wordl of Warcraft :-)

    tak jsme to alespoň udělal já
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    ZAREK: a tiez vyliecenie zo zavislosti existuje iba abstinencia
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KOCURMOSUR: vsichni vime ze neco jako rychlá odvykačka neexistuje :P
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    LOOSER_AK47: a? odvykacka prebehla rychlo?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Zdravim, jak postizeny zavislosti tak ty kterych se to tyka jen jako okoli... Sam se si taky zazil obdoby kdy sem daval gamesu vicemene 24/7 a to LineAge2, se sveraznym nickem BarbarOnan, ale je to na palici, clovek sice zaziva euforii z toho, ze nekde v "jinym svete" neco znamena, neco dokazal, lidi se na nej koukaj jinak nez v realu, ale kdo vi tak vi :) je to jen hra... Paklize se stane, ze uz si pripada nepostradatelnej pro chod toho druhyho sveta a zapomina, nebo lepe receno, odklada povinnosti a potreby kazdodeniho ziti tak je to spatné... tak COME GET SOME, in the real live :-P

    Shot00022.bmp (2334834 B)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam