• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    mne pirjde, ze tyhle rejpy jsou totalne zbytecny.

    je to uplne standardni model srovnani microsoftu a applu. kazdej to dela jinak. microsoft utrati prachy, aby to bezelo na co nejsirsim mnozstvi hardwaru apple to zas naleje do toho aby to vypadalo dobre, bylo kvalitne zpracovany (po hw i sw strance) a bylo to jednoduchy... that's it

    ma co proboha mmsky, kdyz nejsem 14tiletej, marketingem a hypem promasirovanej pubertak ? kazdej normalni clovek tu fotku muze poslat zpusobem, co uz tu existuje par desitek let, je osvedcenej a jmenuje se email...

    btw nechapu co se na mailech v iphonu nelibi. prijde mi to ja nejelegantnejsi mobilni mailovej klient
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: at se s nima pochlubi :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WIRUZIK: spis asi kolega kouka na jiny stranky nez ty :)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: dobre, tak iPhone mame za 519chf, Diamond vidim nejlevnejsi za 664chf, Omnii za 740chf.. takze to je iPhone za 8k vs Diamond za 10k..

    dotovany iPhone s nejvyssim tarifem 99chf a proti tomu Diamond za 349chf. .

    s tim lhanim mas dlouhodobejsi problem?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CUBICULA: v anglii, francii apod to je stejne...i v usa bude stat nedotovanej v prepoctu neco okolo deseti tisic ne?...to ze ho tady operatori tak hezky dotujou jen jen proto, ze je "in" mit iphone /ikdyz to par iphonaku asi nerado slysi/ :)
    WIRUZIK: ve svycarsku koupis htc diamond za 7k...omnii netusim..ale tam to zas neni zatizeny danema zejo..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: a ty pouzivas telefon bez tarifu? Navic to jsou ceny ceskych operatoru, aby se tady prodavali prave dotovane stroje..
    ve Svycarsku koupis nedotovany iPhone za 8,5k.. ukaz mi v teto cenove relaci htcko, omnie atd..
    proste jina cenova politika, that`s all..
    CATT
    CATT --- ---
    Blbnete oba. Je to konkurence smartfounů, ale není to tak, že by to mělo naprosto srovnatelné funkce. apple dal funkce, kterým věří a na zbytek kašle.
    pokud vám chybí možnost ovládat přes iPhone kosmickou loď, pořiďte si stroj s WM a budete s pokojeni. Já jsem radši, že tam těch pár mnou používaných funkcí jede opravdu skvěle.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    KOUDY: jo tak to sorry...mi nedosly nesmyslne dvojnasobny ceny v ČR..ale to je snad jen tady
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no pockej..nedotovanej iphone stoji 12 - 15 litru...htccko, omnia, apod..stojej stejne..nekdy i min...a za stejny penize dostanes mnohem vic muziky nez u iphone....Navic neiphonaci by nezacinali iphone srovnavat se smartphonama...kdyby se jobs s 3Gckem nezacal srat do business segmentu s tim ze chce "slapat" na paty blackberry apod .)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    KOUDY: jenomze rikas proste picoviny a pak nekdo na zaklade tvyho kecu ziska blbej nazor

    musis brat v uvahu cenovou kategorii a nesrovnavat iPhone se smartphonama

    pak to vypada, ze sis koupil superhypermegachytrej telefon a pn neumi ani z poloviny co treba HTC...a to je picovina

    a ted uz zase flejmuju ja :)

    proste me obecne sere srovnavani se smartphonama...to je nejvetsi blbost
    CATT
    CATT --- ---
    KOUDY: Dá se používat?
    Omnia je "úžasná", pokud se z fronendové vrstvy dostaneš na windows rozhraní s miniaturními čudlíčky. tam se trefit je opravdu challenge.
    pokud máš problémy na iphonu, asi bys měl míň pít, aby se ti netřásly ruce. mám relativně velké prsty a na klávesnici ťápu plnou plochou a zatím je přesnost tak 90 % a zvyšuje se.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CATT: a co tobe prijde skveleho na dotykovem displeji iphonu? :)
    CATT
    CATT --- ---
    KOUDY: Prosím tě, co ti přišlo tak skvělého na dotykovém displeji Omnie? že se prohýbá a zavrní to? já bohužel žádnou výhodu nezjistil.

    zajímalo by mě, na co je v mobilu pětimegový foťák. spíš by tam bylo fajn mít tři mega a optický zoom.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CUBICULA: Hele ja nevim co resis...Ty iphone pouzivas...ses s nim spokojenej...ja mel prvni generaci dva mesice..jediny co me nadchlo byl displej a prohlizec...nic jineho..pracovat se s tim nedalo..smsky se na tom psat skoro nedaly..o mailech, ktery pisu z mobilu celkem casto..uz vubec nemluvim...BT profily to nemelo..mmsky to neumelo..apod...Chapu ze to nekdo nepouziva..je mu to k nicemu apod...ale v dnesni dobe, kdy "chytry" mobily umej editovat soubory v officu a maj petimegovy fotaky s autofocusem...mi iphone prijde proste jako gadget, kterej mi nevyhovuje a proto ho nemam....Nasel sem zarizeni ktery iphone ve vsech ohledech krome displeje porazi..a sem s nim spokojenej :)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    KOUDY: ok dobre...premacknuti beru...ale ze by se mi to stavalo castejs nez na normalnim telefonu se rict neda

    na mym ajfounu je odezva nulova a neni mi jasny vyuziti pisma a co je lepsi pismo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CUBICULA: Napsal sem to blbe...nemyslel sem dve tlacitka najednou..ale prehmat...misto jednoho pismenka zmacknes druhy...a to neni o flamu...blbe se lidem pise i na ty omnii..ktera ma narozdil od iphonu dotykovou klavesnici lepsi, s lepsi odezvou a jelikoz je to WM zarizeni...tak se tam daj doinstalovat i lepsi pisma apod..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: asi lepsi pro holky, mne to problem vubec nedela, ale ja mam stihly prsty :)
    sice zatim pisu pomalu, pze si nejsem jista, ze se trefim, ale trefim s v 98% spravne
    s trochou cviku to bude brzo 99,99.. a hlalvne to bude rychlejsi
    i kdyz je fakt, ze poslepu, jak jsem byla zvyklad na obycejnem mobilu, to min. delsi dobu nepujde
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    KOUDY: jak rika WIRUZIK ... jednoduzse lzes :) dve tlacitka nezmacknes kdyby ses podelal

    ale je fakt, ze se pise, ze v tomhle klubu je flame povolen...tak si to jeste dej...fandim ti...pod

    a bacha aby sis tim nehtem neposkrabal displej
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jezis co na tom nechapete?...na displeji je klavesnice...misto abych zmacknul i sem zmacknul o...apod..to samy se mi deje i na tom raphaelu, kdyz pisu na displeji..proto sem rad, ze ma i hw klavesnici.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: v mych ocich si proste vymejslis, na iPhonu nejde mackat dve tlacitka zaroven a to by si po mesici pouzivani proste zjistil..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam