• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!



    Není třeba představovat ani jeden z výrobků. Tato diskuse slouží k odvedení flamu a obecně diskusím o chroustovi.
    rozbalit záhlaví
    CATT
    CATT --- ---
    KOUDY: Prosím tě, co ti přišlo tak skvělého na dotykovém displeji Omnie? že se prohýbá a zavrní to? já bohužel žádnou výhodu nezjistil.

    zajímalo by mě, na co je v mobilu pětimegový foťák. spíš by tam bylo fajn mít tři mega a optický zoom.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    KOUDY: ok dobre...premacknuti beru...ale ze by se mi to stavalo castejs nez na normalnim telefonu se rict neda

    na mym ajfounu je odezva nulova a neni mi jasny vyuziti pisma a co je lepsi pismo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CUBICULA: Napsal sem to blbe...nemyslel sem dve tlacitka najednou..ale prehmat...misto jednoho pismenka zmacknes druhy...a to neni o flamu...blbe se lidem pise i na ty omnii..ktera ma narozdil od iphonu dotykovou klavesnici lepsi, s lepsi odezvou a jelikoz je to WM zarizeni...tak se tam daj doinstalovat i lepsi pisma apod..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: asi lepsi pro holky, mne to problem vubec nedela, ale ja mam stihly prsty :)
    sice zatim pisu pomalu, pze si nejsem jista, ze se trefim, ale trefim s v 98% spravne
    s trochou cviku to bude brzo 99,99.. a hlalvne to bude rychlejsi
    i kdyz je fakt, ze poslepu, jak jsem byla zvyklad na obycejnem mobilu, to min. delsi dobu nepujde
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    KOUDY: jak rika WIRUZIK ... jednoduzse lzes :) dve tlacitka nezmacknes kdyby ses podelal

    ale je fakt, ze se pise, ze v tomhle klubu je flame povolen...tak si to jeste dej...fandim ti...pod

    a bacha aby sis tim nehtem neposkrabal displej
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jezis co na tom nechapete?...na displeji je klavesnice...misto abych zmacknul i sem zmacknul o...apod..to samy se mi deje i na tom raphaelu, kdyz pisu na displeji..proto sem rad, ze ma i hw klavesnici.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: v mych ocich si proste vymejslis, na iPhonu nejde mackat dve tlacitka zaroven a to by si po mesici pouzivani proste zjistil..
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    KOUDY: vzhledem k principu, na jakym ten dotykac funguje, se dist divim, ze ti slo psat nehtem
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KOUDY: proc nechapes? Pise se mi na tom dvema palci uplne stejne jako na hw klavesnici.. palce urcite nemackaji ostatni tlacitka ale jen to, na ktere clovek macka, takze to problem neni..
    A jestli ses ucil psat na iPhonu spickou prstu, tak se nedivim, ze se ti pise blbe.. videt nekoho takhle psat, tak se jen pousmeju, protoze by vypadal opravdu "zvlastne".. asi jako kdyz das starsimu cloveku do ruky mobil a snazi se spickou ukazovacku vytukat cislo :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    na hw klavesnici to je naopak naprostej luxus..ale na iphonu sem mackal dve tlacitka misto jednoho a pak sem musel psat "nehtem"..abych se neprehmataval..lidi ktery pisou na iphonu dvema palcema naprosto nechapu.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    BLUE4: to mu ani hw klavesnice nepomuze :)
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    CUBICULA: nekdo ma prsty asi jako gorila ;]
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    JERRYGN:
    KOUDY:

    muzete specifikovat problem s psanim smsek prosim?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JERRYGN: proc lidech??
    ja mluvim o tom, ze jsem si vzala telefony, ktere me nejak zaujaly a poctive jsem srovnavala jejich funkce, vzhled, cenu apod. a hledala nejlepsi reseni pro me
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    JERRYGN: jak dlouho jsi na nem psal ? ja se psanim prestal mit po tydnu problem
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    DOP: nevim podle ceho rikas ovecky, ale znam asi 7 lidi s iPhonem a vsichni jsou inteligentni zamestnanci v oboru IT a mobilnim technologiim rozumeji mozna vic nez ty.... takze z meho pohledu: ne nejsme zadny ovecky.

    nemam rad tyhle lidi, co to pomalu ani nikdy nedrzeli v ruce a kazou jak palackej
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    KASUMI: můžeš vyspecifikovat výraz "velký průzkum"? na kolika lidech, jak vypadaly otázky?

    já jsem z těch, kteří v první vlně podlehli kouzlu iphone, a nyní jsem se vrátil k N95, co se telefonování týče. iphone používám stále jako přehrávač do auta a browser. jak tady někdo psal, že "se na něm skvěle píšou smsky jednou rukou", tak moje zkušenost je přesně opačná - smsky se píšou velmi špatně.

    iphone je krásný multimediální stylový přístroj, jehož jednou z méně důležitých funkcionalit je jeho schopnost telefonovat.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: no to pochybuju, nebude na ni nabidka operatoru tak dobra..
    ty to chces ignorovat, ale to se ignorovat nema
    htc dotovanej neni a proto ho nemam..omnia dotovana nebude (zrejme), takze opet to miri uplne jinam
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KASUMI: to netusim..:))..imho bude stejne draha jako iphone

    KULA: jj opera mobile..je to svizny dost...Kde to przni webovky?..Ja par hodin uz probrowsil a zadnyho problemu sem si nevsiml..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: nevim, ale omnia jeste neni a bude draha, ne?
    KULA
    KULA --- ---
    KOUDY: nahodou...nepouziva to tvoje zihadlo Opera mobile?Takovy ten prehravac co przni webovky a ve finale stahuje mrzacky ktere nejaky centralni server preformatuje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam