• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    KULA
    KULA --- ---
    KOUDY:dobry soupis neduhu. Az prijedu z dovoleny trochu seskrtam s cim plne souhlasim å co me desne sere a taky oznacim veci ktere fakt nepotrebuju a ikdyz jsem mel telefon co to umel tak jsem to stejne nevyuzil. ale ted uz muzu rict ze me to bluetooth desne sere.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to ale neumi i jine mobily, zatimco to co tam je, vetsinou ano ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOUDY: jeste tam chybi, ze neumi uvarit kafe
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ...

    PETINY
    PETINY --- ---
    DOP: Baltimore, MD: nedotovanej 3G za 400usd...

    WIRUZIK: CATT: dík
    CATT
    CATT --- ---
    PETINY: imo je to kravina. výhodnější koupit tady od operátorů. levnější datový tarif, na evropu slušná cena.
    záruku uznává apple celosvětově, kromě telefonů - ta se řeší přes prodejce, u nás přes operátory.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    PETINY: ten telefon budes mit odblokovany jak? V Americe se odblokovany neprodava.. tot asi vse k te zaruce :)

    Funkcnost je stejna, pokud ho odblokujes (nesleduju to, ale zatim asi jen diky Turbo sim)

    V AppleStore na nakup opravdu nepotrebujes jen americkou kreditku, potrebujes toho mnohem vic, zjisti si na googlu..
    PETINY
    PETINY --- ---
    LINFE: jo, řeší se to všude, ale nějakej jednoznačnej závěr jsem nikde nenašel, proto se ptám. Konkrétně o záruce a funkčnosti 3G koupenýho v USA a přivezenýho sem nikde nic nenašel. Jestli to víš, nebo s tím máš osobně nějakou zkušenost, tak poraď ;)
    LINFE
    LINFE --- ---
    PETINY: jestli si to nikde nenasel tak si asi uplne mimo resi se to vsude.........
    PETINY
    PETINY --- ---
    Zdravím všechny, je tu docela flamewar, takže pročítání moc nepřipadá v úvahu a filtr mlčí:)
    Sem v následující situaci: přítulka je v usa a chce tam pořídit 3G jak pro sebe tak pro mě. Problém je, že nenáme nikoho z okolí, kdo by si ho nechal z USA přivézt a tak by mě zajímalo, jak je to s nákupem iPhonu v USA (pokud to dobře chápu, nejlepší je ho nakoupit v Apple store, kde potřebuju vlastně jen americkou kreditku). Co už sem ale na netu nikde nenašel je to, jak je to s funkčností 3G koupenýho v améru tady u nás v česku, tj. jestli z něj jde volat a psát zprávy. To že nejde vypnout T9 mě nějak moc nesere :)
    Záruka koupenýho iPhonu 3G v USA platí i na území čr? resp. když se mi tu vysere, můžu ho tu v nějaký oficiální pobočce iphonu reklamovat?
    KULA
    KULA --- ---
    KOUDY: mno neni spatna>-], kazdopadne ja jsem zvykli na prosvicenou G15cku. Pan je hi-tech hracicka?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KULA: : jj..to dokazuji tve prispevky naprosto dokonale;)...co rikas na obrazek raphaela s dinovo edge za vylohou? :)
    KULA
    KULA --- ---
    KOUDY: no jsem uplne v haji z tebe....
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    btw...v tom hitech klubu se moc iphone neresi..proc asi ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KULA: Presne...kecam..sem lhar..prvni iphone sem mel dovezenej a odbloklej z usa..po par tydnech sel kolegovi..strasne ti zavidim..vam vsem..ze mate iphone...raphaela nemam..chodim se na nej divat do vylohy...sem chudy student..tenhle obrazek to tvoje tvrzeni sice trosku vyvraci
    [ KOUDY @ Hi Tech - Low Life - aneb proc mam mobil za 20tisic doma Hi-Fi pres 100 tisic a vesmes nemam co jist :) ]
    ale jinak ses hele uplne naprosto netrefil..;)...A uz sem tu rikal ze ne dve pismena naraz..ale ze prehmat...Do iphonu si narozdil od WM veci nemuzes nainstalovat jinou sw klavesnici, treba s pismenama dale od sebe...nebo ano?...klidne me oprav..takoveho lhare, ktery se chodi divat na HTC do vylohy..;)
    KULA
    KULA --- ---
    KOUDY: Zkousel jsem napsat 2 pismena naraz....ty hele....vzdy kdyz jsem maskal D a chtel zmacknout jeste F tak se mi to zacalo prehazovat....vis jak preci ne? BA NEEEEE neviiiiis protoze jsi to nikdy nedrzel v ruce...A nehet?kazdy komu jsem pujcil iphone do toho sel nehtem a nic se nestalo...kazdemu jsem rekl...ne nehtem, tady je to vsechno pripravene na palec....

    Ja zacinam trochu pochybovat ze mas i toho raphaela protoze podle me kecas jak kdyz tiskne a na HTC se chodis koukat do vylohy a mimo to mas mindrak ze ostatni maji iPhone a ty musis byt mermomoci jinej
    CATT
    CATT --- ---
    BLUE4: nápodobně. zatím podle mě pouze nepřišli na způsob, jak to udělat co nejelegantněji
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    CATT: imho je pouze otazkou casu, nez tam ten clipboard zaimplementujou, jen majitele iP musej dostatecne remcat ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam