• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    BLOWUP: to bude tim, ze s iPhonem si i zavolas.. :)

    pokud potrebujes vydrz na takovouto dovolenou, tak si kup treba iMax Power Pack, externi baterii a s ni ten iphone behem dovoleny treba petkrat nabijes..

    kdyby si na tom poustel jen filmy, tak ti to da na jedno nabiti tak 4 celovecerni filmy..
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAILER: no, ja mam PDA iPaq, ktery krome toho ze ma lepsi displej (dvojnasobne rozliseni nez IP i vetsi uhlopricku) mi vydrzi neco kolem dvou tydnu bez dobijeni. Napriklad na poslednich dvoutydennich prazdninach jsem krome obcasneho surfovani pres wifi jeste detem pustil tri celovecerni filmy (knihu dzungli od disneye a toy story 1 a 2) - a presto jsem dorazil domu sice s nadavajicim, nicmene fungujicim PDA.

    IP presto asi pouzivat budu, ponevadz jej nafasujeme od firmy, ale ta vydrz baterek mi prijde tragicka.
    FIFO
    FIFO --- ---
    SJONE
    SJONE --- ---
    KULA: S tím netem to není až tak úplně pravda... používám jak operu mini, tak operu mobile. Opera mini je přesně to, co jsi popisoval ty. Osekaný stránky, nezobrazuje obrázky atp. Operu mini používám jen, když si potřebuju na netu rychle něco přečíst, páč má výbornou zobrazovací rychlosti a hlavně díky tomu, že ty stránky oseká od obrázků atp, je velikost stránky hrozně malá, což ocení každej, kdo má limitovanej net na telefonu. Pokud ale nemám problémy s objemem dat, tak sáhnu po opeře mobile, která je zobrazuje absolutně stejně jako klasická opera pro klasické pc. Btw. pokud vím, tak iPhone používá safari prohlížeč, který si mohu na wm6 doinstalovat taky a navíc se plánuje i mozilla na pda... Rozdíl mezi iphonem a wm zařízením je ten, že na wm si můžeš vybrat, co budeš používat...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    WIRUZIK: Tak to problem nebude :) okupujem Vas :D
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    VACLAV: mozna je problem v tom, ze si to planuje kupovat na Slovensku.. :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MYJKA: https://shop.client.tmo.cz/phone_details.do?phoneId=526
    jenom to prodavaj pod svym jmenem a drazsi o 2 tisice nez alza HTC Touch Pro
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MYJKA: Omnia je tragedie, ma zoufale pomaly interface.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    HTC nemaju v t-mobile v ponuke. Budem si to brat na zmluvu...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    KULA: to neni zase uplna pravda...HTC ma vic prohlizecu...ja pouzivam kombinovane operu 9.5 (zadnou mini), minimo a semtam toho deepfishe...
    KULA
    KULA --- ---
    jedna vec. Iphone ma jako jediny skutecny inet prohlizec. Htc na operu mini a ta przni webovky. Na inetu jsem s iphonem furt. I ted ti z toho pisu. Rozhodni se sama. Na jabko jsou vyborne aplikace a bezchybny inet prolizec.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    MYJKA: net a zabava? iPhone nema konkurenci, vazne.. ::) vzdyt je to takova mala multimedialni konzole v kapse :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MYJKA: no nebo bych ti doporucoval HTC Diamond nebo jiny Touch od HTC. ty se na tohle hodej nejvic
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KULA: Tak u mna bude hlavne na net, obcas volanie milacikovi a obcas sms. Hlavne chcem ten mobil na zabavu. A asi to ten iPhone pokryje. Zajtra pre neho zbehnem do predajne. :D Som sa nejako nazhavila aj po rozhovore s kamoskou co ho ma.
    KULA
    KULA --- ---
    Ja ho jen drzel. Znas to, takove klasicke "jooo ty voe, peknej jsi si koupil" nicmene, ty cudliky dole ma uz bez toho laku. A moc hezky to teda nevypada. Ber to takhle, iPhone je klasika. Internet pohoda, filmy super, dotyk je vzdy 100%. Skoda jen baterky. Dva dny max. Nadruhou stranu, staci nabijet hodinku.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KULA: Ty tak to je dobre vediet. Ja totiz nepoznam nikoho s omniou a s iphone kopu ludi. A vsetci mi ho odporucaju. Potrebovala by som pokecat s niekym kto omniu ma. Aj co sa ovladania tyka. Drahy hovori ze WM je skor na pero nez na ovladanie prstami. A to by mi moc nevyhovovalo...
    KULA
    KULA --- ---
    omnie je plastak. Ty cudliky ma kamarad po 14 dnech uplne slezly.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Stale premyslam ci si mam u t-mobile kupit iPhone alebo pockat ked budu mat v predaji omniu.
    COUNTZERO
    COUNTZERO --- ---
    DOP: Ano a podiva-li se clovek na prumernou aplikaci pro WM a prumernou aplikaci pro iPhone, musi ho nutne napadnout: WTF?!

    Neminim tim, ze by snad aplikaci pro iP byly "dokonalejsi" nez ty pro WM. Pokud nekdo potrebuje synchronizovat rychlosti radkahulana a zabyvat se hromadou jinych, takzvane uzitecnych cinnosti, asi si "domov" najde spis na WM. Teda, vlastne me, krom provozovani nejakyho hardcore-otulook-style nastroje zadna takova uzitecna cinnost, kterou by clovek chtel provozovat na mobilu, nenapada, ale to nechme stranou.

    Nicmene pozastavime-li se nad samotnou prezentaci, tak by me zajimalo, jak je mozny, ze ty WM, i kdyz jsou na trhu tak zatracene dlouho, porad vypadaj a ovladaj se zpusobem, kterej pripomina spis nocni muru. Tady narazim prave na to "a vubec s prostredim iphonu vic sziti vyvojari nez na platformu, ktera na trhu existuje zhruba 8 let a z toho tak 4-5 roky dominuje trhu". Sebedebilnejsi aplikace na iPhone ma lepsi vizualni a ergonomickou pouzitelnost nez ty hruzy, co se porad dokola rodej na WM...

    Jo a predchozi text disponuje primerenou nadsazkou v absolutizacnich pasazich :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam