• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!



    Není třeba představovat ani jeden z výrobků. Tato diskuse slouží k odvedení flamu a obecně diskusím o chroustovi.
    rozbalit záhlaví
    MYSTIF
    MYSTIF --- ---
    VACLAV: mám totiž dojem že 3G přeposílat kontakty ani hromadné sms neuměl
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MYSTIF: 1) umi kazdej moderni mobil kterej se nedava zadara k hrncum a tento myslim umi :D
    2) to je hlavni fci iphonu, pulku programu nemas v mobilu ale mas tam v podstate odkazy na net
    3) vydrz nevim nemam :)
    MYSTIF
    MYSTIF --- ---
    Mám několik otázek ohledně iPhone 3GS chtěl bych na něj přejít ale používám služební simkartu a potřebuji aby telefon uměl několik základních věcí

    1) přeposílat kontakty
    2) nebýt připojen neustále k internetu ... jako že mám určitej pracovní tarif a jestli bude fungovat i tak ( jen bez netu )
    3) jaká je výdrž baterky a jestli je nutný jí třeba po 3 letech měnit



    je ještě něco co v tom telefonu chybí, když ho budu brát jako pracovní?
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Zdravím,
    chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s restartem iPhone...nějakou špatnou náhodou sem ho restartovala a nyní nelze spustit(i když reaguje vibraci při připojení k nabíječce) díky
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    Apple Keynote at WWDC 2009 » blufor.cz - internet, technology, electronic music, graphic design
    http://blufor.cz/2009/06/08/apple-keynote-at-wwdc-2009/
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    dobre ;))) a existuje tedy nejaka moznost jak to udelat mene legalne :-) nez vyjde fw 3.0 tak, aby fungovaly vsechny protokoly
    COUNTZERO
    COUNTZERO --- ---
    FRAUD: jednoduchá odpověď zní imho "ne".
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    pres ten z nejakeho duvodu nefunguje VPN
    pres PDANet to slo, ale ten po triceti dnech omezi komunikaci jen na http
    KULA
    KULA --- ---
    FRAUD: pouzival jsem iphonemodem 2 mesice. Nebyl stazeny z warezu ale z cydie. Nicmene z jejich domovskeho sourcu. Neplatil jsem ani korunu ale uplne v pohode pouzival.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    existuje zpusob jak pouzit iPhone 3G jako modem bez toho abych musel platit / krast nejakou aplikaci? PDANet funguje, ale $35 fakt nedam
    stejne tak iPhoneModem - ten sice stoji "jen" $10 ale nejak
    opet se trochu vracime zpatky k tematu: proc platit za neco co ostatni telefony umi bezne?
    jasne bude fw 3.0, ale do ty doby to potrebuju nejak vyresit

    jinak neberte to jako nejake haneni iPhone, mam ho uz par mesicu a jinak jsem spokojeny, ale tohle je vec ktera me fakt sere...
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KULA: no to je jak delane na to, aby clovek odrovnal baterii..
    zkratka kombinace power a home vypne iphone vzdycky, presne jak pise Vaca..
    MICKE
    MICKE --- ---
    VACA: presne - to funguje vzdycky? Nebo snad ne?
    VACA
    VACA --- ---
    Jaktoze? kombinace home + pwr to prece vypne na tvrdo... Nejsem si upa jistej, ale melo by to bejt tak i konstrukcne udelany, ze proste kombo tehle dvou tlacitek po urcity casovy prodleve prerusi napajeni, bez ohledu na jakykoliv softy, seky....
    KULA
    KULA --- ---
    Jenze kdyz se neco sekne, tak to nejde ani vypnout. Musi se cekat dokud se sam nevybije. Seklej na nic proste nereaguje. U iPhonu se me to nestalo ale u ipodu jo.
    MICKE
    MICKE --- ---
    no to je jasny - odesla baterka!
    Jednoducha rada - vypnout.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    EVULLE: kdyz se sekne, tak ho nenechavej vybijet, ale vypni ho.. mozna to sezere baterku do dna a pokud to potom zkousis nabijet treba z USBcka, tak to casto nejde.. ze site by se to nabit melo..
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    OKEYA WIRUZIK COUNTZERO:Já mám problém se softwarem, první reklamace byla po 6ti měsících, neboť se zasekl, následně vybil a už nešel spustit-to vše aniž by spadl či zamrzl..Takže jsem iPhone reklamovala, dostala nový tel aniž by mi sdělili závadu-samozřejmě jsem se o tuto informaci bezvýsledně zajímala-
    no a nyní mám ten nový iPhone po 3 měsících opět na reklamaci se stejnou závadou-po tom co se sekl a vybil nešel následně už spustit..
    COUNTZERO
    COUNTZERO --- ---
    EVULLE: chovám se k tomu dost necitlivě a krom omlácených plechů (2G verze, rok používání) si nemůžu stěžovat. Přežil pád z 10 schodů na beton, klika byla pochopitelně v tom, že šel na roh :)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    EVULLE: bez poruchy vsechny iphone v mem okoli (je jich dost).. zatim ani jedny popraskane plasty.. muj iphone spadl uz mockrat, zatim mam ale stesti..

    JER: ten telefon pro urcitou cilovku neni spatny, ale zalezi, co od nej ocekavas.. jelikoz si v klubu o iphonu, tak pravdepodobne se rozhodujes mezi temito dvema? Ja bych sel urcite do iphonu..
    JER
    JER --- ---
    WIRUZIK: recenzi na mobilmanii jsem si samozrejme precetl, ale zajimaly by me realny zkusenosti. me prijde, ze ty recenze se vetsinou jen snazej prodavat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam