• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRRORiPhone i iPad vs. world: FLAME vitan pouze zde!
    KULA
    KULA --- ---
    Jenze kdyz se neco sekne, tak to nejde ani vypnout. Musi se cekat dokud se sam nevybije. Seklej na nic proste nereaguje. U iPhonu se me to nestalo ale u ipodu jo.
    MICKE
    MICKE --- ---
    no to je jasny - odesla baterka!
    Jednoducha rada - vypnout.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    EVULLE: kdyz se sekne, tak ho nenechavej vybijet, ale vypni ho.. mozna to sezere baterku do dna a pokud to potom zkousis nabijet treba z USBcka, tak to casto nejde.. ze site by se to nabit melo..
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    OKEYA WIRUZIK COUNTZERO:Já mám problém se softwarem, první reklamace byla po 6ti měsících, neboť se zasekl, následně vybil a už nešel spustit-to vše aniž by spadl či zamrzl..Takže jsem iPhone reklamovala, dostala nový tel aniž by mi sdělili závadu-samozřejmě jsem se o tuto informaci bezvýsledně zajímala-
    no a nyní mám ten nový iPhone po 3 měsících opět na reklamaci se stejnou závadou-po tom co se sekl a vybil nešel následně už spustit..
    COUNTZERO
    COUNTZERO --- ---
    EVULLE: chovám se k tomu dost necitlivě a krom omlácených plechů (2G verze, rok používání) si nemůžu stěžovat. Přežil pád z 10 schodů na beton, klika byla pochopitelně v tom, že šel na roh :)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    EVULLE: bez poruchy vsechny iphone v mem okoli (je jich dost).. zatim ani jedny popraskane plasty.. muj iphone spadl uz mockrat, zatim mam ale stesti..

    JER: ten telefon pro urcitou cilovku neni spatny, ale zalezi, co od nej ocekavas.. jelikoz si v klubu o iphonu, tak pravdepodobne se rozhodujes mezi temito dvema? Ja bych sel urcite do iphonu..
    JER
    JER --- ---
    WIRUZIK: recenzi na mobilmanii jsem si samozrejme precetl, ale zajimaly by me realny zkusenosti. me prijde, ze ty recenze se vetsinou jen snazej prodavat...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EVULLE: Hardware naprosto v poradku. Par mensich padu na zem bez jakychkoliv nasledku na funkcnosti. Ted naposledy jsem ho mel na vandru a v pohode prezil spani v mraze.
    Software: Asi dvakrat mi zamrzl tak, ze s nim neslo nic delat (napr. spusteny iPod+nejaka slozita operace), ale oboji slo do nekolika minut restartovat. Jinak slape jako hodinky.

    Jak typ problemu mas?
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Pokud tu někdo vlastní iphone jaký máte zkušenosti s poruchami?já mam ten svůj už na druhé reklamaci tak mne zajímají zkušenosti ostatních..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    JER: napriklad na mobilmanii mas jednu recenzi.. nevede si zas tak spatne :)
    JER
    JER --- ---
    a ma tu s tim LG nekdo nejaky zkusenosti? ja osobne si rad poridim nejakou napodobeninu, kdyz toho bude umet vic...
    YAZOO
    YAZOO --- ---
    CUBICULA: Tieto napodobeniny sa nikdy nebudu chytat na original. :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    LOOKASH: exchange 2k3 naprosto fklidu....
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    me jede exchange bez problemu a v propojeni s intelliscreen ma clovek to, co opravdu potrebuje :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    u nas exchange nefunguje.

    synchronizuju pres i tunes a obcas to zlobi, ale administrator to s exchange vzdal.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    LOOKASH: certifikat jim tam dostanes - to mam vyzkousene.
    A co se Exchange tyce, to by melo fungovat taky - to nemam vyzkousene.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    mel bych dotaz...
    zblaznili se mi uzivatele a nutne potrebuji iPhone...

    Chtel bych se zeptat na co se mam pripravit kdyz budou chtit synchronizovat data proti Exchange 2007 (a certifikaty k exchange mame generovany vlastni autoritou - takze potrebuju tam nejak importovat jeji korenovy certifikat)

    diky (a omlouvam se za lama otazku... ale bohuzel co se tyce telefonu jsem only windows pozitive)
    COUNTZERO
    COUNTZERO --- ---
    Tak vida :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Staci si najst free app kliknut na get app a create new acc vyplnat a ked sa clovek dostane ku kreditke kliknut na none. Co je na tom zlozite pani? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam