• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: dial-up je připojení přes modem po telefoní lince .. tkaový to jak se účtovalo před ADSL ... myslím, že hodina mimo špičku stála 16,40 nebo tak něco :-D

    ELESDY: no žádná sláva to není no ... :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    by me zajimalo co k tomu dostavate za pripojeni? nake s kterym muzete cestovat? nebo jaky?:)
    SIVER
    SIVER --- ---
    ja bych jim dal slibovanch 30-70 no fuj :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    ELESDY: dial up bezi na 56kbit/s ale je to drazsi nez ten vas slavnej ufon:)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: no vejdou se do tech slibovanejch 30-70kbs takze to se dalo cekat :)

    ja mam ted
    Rychlost připojení k internetu: 78,55 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 9,8 kByte/s
    SIVER
    SIVER --- ---
    uaaa horsi nez dial up:-D
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: vypni skype, icq, torrenty, outlook pak klikni sem http://www.dsl.cz/rychlost.php a prekopiruj sem Tvoji rychlost ... diky

    at mame predstavu pri jake rychlosti trpis :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    MISHACZEQ: a jak te nasrali?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    tak jsem jim opet volala, ze se to tahne neuveritelne pomalou rychlosti a zas me totalne nasrali, ja uz chci od nich pryc!!!
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SIVER: tak vodafone by urcite vedel co s nim :) ... datovy tarify by se mu hodily a z na Ufonovo mobily by mohl navlect tricko Oskara a bylo by ;)
    SIVER
    SIVER --- ---
    VENDETA: ja taky se priklanim k prvni veci;)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    VENDETA: jo jo jsem celkem spokojenej , ale to neni rychlost fofra :) to je jen o neco vyssi rychlost nez U:fon slibuje u toho pomalyho ... jako neni to zadnej zazrak, ale za ty penize si myslim, ze nemuzu cekat nic jinyho ;), slibujou 30-70kbs a ja mam 60-95kbs, (aktualne: 80,13 kbit/s) ten muj cernej telefon pry neumi vic nez 153kbs, tak nevim jak bych mohl byt na rychlosti fofru :)





    VENDETA
    VENDETA --- ---
    PJGEPR: tak koukam, ze jsi zatim jedinej spokojenej ufounuv klient tady na nyxu,) je divny, ze ti ten obyc beha takle rychle ... napadlo mne, ze mas mozna rychlost fofra, pac vim o tom, ze se na to u par klientu nahodou prislo
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    SIVER: mno pokavad se dobre pamatuju, tak nam bylo na iks firemnich akcich/meetincich furt zduraznovano, ze ufon nebyl zalozen za ucelem masove penertace na trh, nybrz agresivni ... a to samozrejme bezkonkurencnima cenama ... dle meho tady U;fon, jakoze samostatnej pravni subjekt, dlouho nebude - 1.moznost; koupi ho jeden ze stavajicich mob. operatoru bo nejakej jinej globalni operator doka tip Orange), 2. dokaze si na sebu e vydelat, ziskat si do konce roku planovanou klientelu 150.000 zakazniku bo za 3. projekt skonci fiaskem, Penta (investor) se nasere, prestane sypat kese ... Osobne se priklanim k 1.
    nicmene pro lidi ktery nemaj jinou moznost jaxe pripojit, skoro jediny vychodisko (i kdyz ja bych radsi chodila do kavarny, nez se nad tim nervovat,))
    SIVER
    SIVER --- ---
    PJGEPR: v tom pripade jo,ale tim se nemuze nikdy ufon uzivit:)je to otazka casu kdy b ude muset nabizet nake optiky, ci adslka nebo wifi
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SIVER: jenomze ja tu nemam jinou moznost, chapes?! ... proste kabel ani wifi ne-e ... neni nebo tak neco a uz vubec ne za 200,- ...
    SIVER
    SIVER --- ---
    PJGEPR: jezis,tak do toho bych nesel jako 237 czk za dial up:) to radeji dam 380 treba za kabel ci wifi nebo tak neco:)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SIVER: k cemu si to porizuju? mam internet za 237,- a staci mi to ... holt si clovek musi odpustit nejaky sosani a streamovany videa no ;)

    alterativou byli ostatni mobylni operatori, ale cenou vyhral ufon a jak rikam, porizoval jsme si to s tim, ze to bude rychle jako dial-up a ono to je nakonec i rychlejsi :)

    a ted jsem si poridil s pritulkou i ten jejich mobil, pze me posledni dobou trochu vytaci faktury za mobil ... ;)
    SIVER
    SIVER --- ---
    PJGEPR: a k cemu si to porizujette? ja si myslim ez ufon musi mit male pokryti ne? kdyz nekde mate ufona tak tam urcite mate jine alternativy jako je telefonica,radikokomunikace,volny.mobilni operatori..atd.. ne?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: MISHACZEQ: rychlost: http://www.dsl.cz/rychlost.php

    MISHACZEQ: komunikuj po emailu a do kopie davej marek.slacik@ufon.cz pripadne info@mobilkom.cz ... to pak kmitaj :)

    SIVER: tak ona je to dost loterie no ... treba ja jsem spokojenej, kupoval jsme to s tim, ze to bude pomaly, ale budu online ... blby je kdyz si nekdo poridi tu rychlejsi variantu a je na tom rychlostne podobne jako s tou pomalou ...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam