• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků

    U:fon - podělte se o zkušenosti, navažte nové kontakty a využijte neomezené volání v síti zdarma
    Tipy: #1 - když Ubiquam tak ten černej, má lepší klávesnici a celkově se příjemněji drží
    #2 Pro ufonův internet vřele doporučuji nejnovější "připojovadlo" a ovladače
    rozbalit záhlaví
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ROENICK: jo resi, ale tohle je puvodne zamejsleny krom remcani a reseni ufona taky na to, aby se tu vedl seznam ńyxaku ufonovo mobilem ... nejak se to volani zdarma vyuzit musi ... takze duplicita zamerem neni, a klub je schvaleny shora ...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    nechci remcat ale mobilni internet i U:Fon se resi uz nejakou dobu i tady

    [ MOBILNI Internet - online kdekoliv - gprs, edge, umts, 3g... ]

    duplicita?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: no jo .. jenez Mishaczeq plati o 400 vic :-S
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    koukám, že mezi stařičkým GPRS a moderním Ufonem co předběhl dobu je opravdu, ale opravdu propastný rozdíl :-)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: tak to potom chapu ...

    to i ja mam "rychlejsi"
    Rychlost připojení k internetu: 47,38 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 5,9 kByte/s
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    moje aktualni bezna rychlost
    Rychlost připojení k internetu: 43,49 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 5,4 kByte/s

    a divte se, ze sem nasrana
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SIVER: no je to pripojeny pres tohle :


    mobilita spociva v tom, ze si to muzes vzit kamkoli kde mas signal (kdyz s tim zrovna hejbes tak se to na stale pripojeni moc netvari) ale baterka vydrzi dost dlouho ...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: aha ... no pokud to ted jde rychle a jindy pomalejs tak asi budes pod tou jejich hranici no ... co bych z atuhle rychlost dal ... mozna i tech 500,- :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    a to mam pocit, ze ted to jde rychle :D
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Rychlost připojení k internetu: 419,83 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 52,5 kByte/s

    tak uz jsem si to zmerila..
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: ale jo to chapu, ale ten net u vasich si nemuzes sbalit a vzit si ho s sebou k tete nebo babice .... holt kazdy ma svoje pro a proti ...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    PJGEPR: ani necekam, ze mi takovou rychlost poskytnou, ale fakt me to vytaci, kdyz u nasich na vesnici za nejakej internet od mistniho soukromyho poskytovatele dam taky 500 kc a je to o necem jinym.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: tesim se na Tvou rychlost doma :) ale pres 3Mbs to urcite nebude, ani 1,5 asi ne ... clovek by mel ocekavat nejakou realnou rychlost ... sam ufon ma na webu proklamuje 400-700kbs ... takze tak ... to je jako koupit si fabii 1.2 a divit se, ze to nejezdi 200kmh kdyz tatovo superb 200kmh zvladne v pohode :)

    ja jsem chtel sloucit data a mobil, zavolal jsem, a za dva dny mi prisel dopis, ze bylo vyhoveno ;) ... asi mam fakt stesti :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    SIVER: za a, nejsou ani po trech volanich na tu jejich infolinku shopni zmenit adresu, na kterou mi maji posilat fakturaci, za b mi vyhrozujou nejakou pokutou i kdyz jsem to zaplatila a oni v tom maj bordel a za c ta rychlost neodpovida.
    PJGEPR:kliknu na to, jen co u toho compu budu, ted jsem na navsteve u nasich a pro ukazku (mam pusteny icq atd) a tohle mi vyhovuje a ufon toho nedosahuje ani z pulky

    Rychlost připojení k internetu: 3,476 Mbit/s
    Rychlost stahování dat: 444,9 kByte/s
    Rychlost odezvy (ping): min 8,478 ms
    max 9,948 ms
    Ø 9,201 ms
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: dial-up je připojení přes modem po telefoní lince .. tkaový to jak se účtovalo před ADSL ... myslím, že hodina mimo špičku stála 16,40 nebo tak něco :-D

    ELESDY: no žádná sláva to není no ... :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    by me zajimalo co k tomu dostavate za pripojeni? nake s kterym muzete cestovat? nebo jaky?:)
    SIVER
    SIVER --- ---
    ja bych jim dal slibovanch 30-70 no fuj :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    ELESDY: dial up bezi na 56kbit/s ale je to drazsi nez ten vas slavnej ufon:)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: no vejdou se do tech slibovanejch 30-70kbs takze to se dalo cekat :)

    ja mam ted
    Rychlost připojení k internetu: 78,55 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 9,8 kByte/s
    SIVER
    SIVER --- ---
    uaaa horsi nez dial up:-D
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: vypni skype, icq, torrenty, outlook pak klikni sem http://www.dsl.cz/rychlost.php a prekopiruj sem Tvoji rychlost ... diky

    at mame predstavu pri jake rychlosti trpis :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam