• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků

    U:fon - podělte se o zkušenosti, navažte nové kontakty a využijte neomezené volání v síti zdarma
    Tipy: #1 - když Ubiquam tak ten černej, má lepší klávesnici a celkově se příjemněji drží
    #2 Pro ufonův internet vřele doporučuji nejnovější "připojovadlo" a ovladače
    rozbalit záhlaví
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KIGO: jenze to jsem si nevsimla a tenkrat to po zacatku fungovalo. me nebavi se s nima hadat, stezovala jsem si mockrat a nikdy se nic nedelo, tudiz jsem se na to vybodla a mam klid.
    KIGO
    KIGO --- ---
    MISHACZEQ:pro příště do dvou týdnu máš narok odstopit od smlouvi a jestli ti to nefungovalo tak přeci nebudu platit ani za službu ani za zrušení služby prostě budu žadat napravu a reklamovat reklamovat ....
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ATYKIN: net jsem rusila. ta smlouva je na dva roky a me to prestalo fungovat hned po zacatku :(
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ATYKIN: co mas za pausal ?
    3000,- smluvni pokuta za predcasneukonceni smlouvy na dobu urcitou ... neni to dokonce 3750,- ?
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    MISHACZEQ: 3000?? Ježiši! Za co? Takže si rušila net + telefon?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: O2, ale to me taky moc nevyhovuje. nebyla jina moznost. mam to od brezna a tenhle mesic nam v baraku udelali upc. od o2 je ten internet v pohode, rychly... ale je to drahy. ale nastesti je ta smlouva jen na rok, tak to necham dobehnout a vezmem to upc. to uz snad bude do tretice konecna.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: :)

    ja jsem asi dobra anomalie .... s internetem v ramci moznosti spokojen a s telefonovanim v posledni dobe velmi spokojen, ale to je tim, ze mam ten pausal ZA NULA, jinej bych nechtel ...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ja uz se toho zbavila. sice pokuta 3000, ale aspon je klid.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: jedu pryč a už se mi to nehodí - potřebovala bych to zrušit.. jinak nespokojenost by byla taky...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KIGO: neda
    KIGO
    KIGO --- ---
    RENDALF: dá se to použít u Tmobilů a wodafonu ?
    ATYKIN: co jé nespokojená?
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: Asi ne...
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Už jste tady někdo vracel telefon?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    prodam CDMA modem pro Ufonuv Fofrinternet AnyDATA ADU-510L nedotovanej se ted prodava za 3000,-
    prodam za 1200,-
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PJGEPR: ELESDY:

    world is change ;) ...

    Rychlost připojení k internetu: 891,33 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 111,4 kByte/s
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    29. 6. 2009 – Dvě novinky v U:fonově nabídce:

    Dneškem mají moji noví zákazníci pevných linek 200 volných minut na pevné linky v ČR a zahraničí

    * 1. tarif – U:fonův telefon
    * 2. tarif – U:fonův telefon s internetem (platí i pro stávající zákazníky tarifu, který je v platnosti od 19. 1. 2009)

    200 volných minut platí pro volání do ostatních pevných sítí v ČR a pevných sítí mezinárodní zóny 1.
    Také jsem snížil cenu za volání do mobilních sítí na 3,90 Kč vč. DPH

    http://www.ufon.cz/cs/c/o-mne-novinky/o-mne-novinky.htm
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    dneska Ufon trha osobni a mistni rekordy

    Žižkov, Koněvova (zastávka Černínova)

    Rychlost připojení k internetu: 632,95 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 79,1 kByte/s
    DUB
    DUB --- ---
    neni tu nekdo od Ufona??

    chci si koupit tehle router (je to ten samej co prodavaj oni) http://www.datapoint.cz/wifi-awr-501l-nutny-vlastni-tel-pristroj/ufonawr501l/dp/ . tak jsem volal na ufon a tam mi rekli ze nevedi jestli mi to muzou sprvovznit, ze prej ty routery od nich maj IDcko podle kteryho to rozfachcej, ale vubec si nebyli jisty, nevite nekdo jestli si to muzu koupit a pak jit na pobocku a uzavrti s nima smlouvu aby mi to konecne fachcilo??
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    ELESDY: kup si jeste jeden ode me;)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ELESDY: tak, pokud sezenes nekoho kdo pujde na Tve misto, jsi z toho venku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam