• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRU:fon - Ufon ~ volání v síti zdarma, mobilní internet ~ zeptejte se na zkušenosti, seznam nyxáků
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: Tak teď jsem si projela smlouvu a uvedená vratná kauce u mojí služby je 500,- To se mi ulevilo :). Snad to nebude jinak až to budu opravdu rušit.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    PJGEPR: Mám službu nonstop mobil za 100,-
    Smlouva mi končí 3.1. 2010. Pokud bych teda platila vratnou kauci... bylo by snad výhodnější dojet to do ledna a pak to prostě zrušit... 6 měsíců= 6 kil a sbohem. Než platit 3 litry.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MISHACZEQ: po zacatku myslim tech 14dni. prestalo to jit tak po mesici
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KIGO: jenze to jsem si nevsimla a tenkrat to po zacatku fungovalo. me nebavi se s nima hadat, stezovala jsem si mockrat a nikdy se nic nedelo, tudiz jsem se na to vybodla a mam klid.
    KIGO
    KIGO --- ---
    MISHACZEQ:pro příště do dvou týdnu máš narok odstopit od smlouvi a jestli ti to nefungovalo tak přeci nebudu platit ani za službu ani za zrušení služby prostě budu žadat napravu a reklamovat reklamovat ....
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ATYKIN: net jsem rusila. ta smlouva je na dva roky a me to prestalo fungovat hned po zacatku :(
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ATYKIN: co mas za pausal ?
    3000,- smluvni pokuta za predcasneukonceni smlouvy na dobu urcitou ... neni to dokonce 3750,- ?
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    MISHACZEQ: 3000?? Ježiši! Za co? Takže si rušila net + telefon?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ELESDY: O2, ale to me taky moc nevyhovuje. nebyla jina moznost. mam to od brezna a tenhle mesic nam v baraku udelali upc. od o2 je ten internet v pohode, rychly... ale je to drahy. ale nastesti je ta smlouva jen na rok, tak to necham dobehnout a vezmem to upc. to uz snad bude do tretice konecna.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MISHACZEQ: :)

    ja jsem asi dobra anomalie .... s internetem v ramci moznosti spokojen a s telefonovanim v posledni dobe velmi spokojen, ale to je tim, ze mam ten pausal ZA NULA, jinej bych nechtel ...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ja uz se toho zbavila. sice pokuta 3000, ale aspon je klid.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: jedu pryč a už se mi to nehodí - potřebovala bych to zrušit.. jinak nespokojenost by byla taky...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KIGO: neda
    KIGO
    KIGO --- ---
    RENDALF: dá se to použít u Tmobilů a wodafonu ?
    ATYKIN: co jé nespokojená?
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    ATYKIN: Asi ne...
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Už jste tady někdo vracel telefon?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    prodam CDMA modem pro Ufonuv Fofrinternet AnyDATA ADU-510L nedotovanej se ted prodava za 3000,-
    prodam za 1200,-
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PJGEPR: ELESDY:

    world is change ;) ...

    Rychlost připojení k internetu: 891,33 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 111,4 kByte/s
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    29. 6. 2009 – Dvě novinky v U:fonově nabídce:

    Dneškem mají moji noví zákazníci pevných linek 200 volných minut na pevné linky v ČR a zahraničí

    * 1. tarif – U:fonův telefon
    * 2. tarif – U:fonův telefon s internetem (platí i pro stávající zákazníky tarifu, který je v platnosti od 19. 1. 2009)

    200 volných minut platí pro volání do ostatních pevných sítí v ČR a pevných sítí mezinárodní zóny 1.
    Také jsem snížil cenu za volání do mobilních sítí na 3,90 Kč vč. DPH

    http://www.ufon.cz/cs/c/o-mne-novinky/o-mne-novinky.htm
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    dneska Ufon trha osobni a mistni rekordy

    Žižkov, Koněvova (zastávka Černínova)

    Rychlost připojení k internetu: 632,95 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 79,1 kByte/s
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam